Summer Time
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:28 am

O asculta atent privind-o serios cu mainile incrucisate la piept, spera doar ca nu se inselase in legatura cu comportamentul sau. Nu mai zise nimic si-o lasa sa faca ce vrea, ofta scurt privind cerul, inchise pentru scurt timp ochii ducandu-si doua degete la tampla, masand-o.
Deschise ochii cand isi dadu seama ca-l intreba ceva, nici nu auzise cand urca scarile si nici nu se mai uita pe micul ecran cum facuse inainte, spera ca ea, cea adevarata, sa fie cea pe care o cunoscuse cel mai bine. Se aseza pe scaunul pe care statu cu cateva minute in urma si ii zambi calm.
- As dori capsuni, ador capsunile, sunt un fan foarte mare. spuse pe un ton copilaresc ridicand o mana in aer, trebuia sa ridice moralul pentru amandoi, nu putea sa stea toata seara intr-un loc, serios, dand replici scurte si plictisitoare.
- Oh, Ji Yeon, esti frumoasa asa cum esti! isi inchise ochii si-i zambi calm.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:40 am

Adora căpşunile deci... Se pare că se asemănau aici, fiindcă şi ea adora la fel de mult căpşunile. S-a dus către acel frigider micuţ şi a scos o farfurie destul de mare cu căpşuni şi a adus-o către băiat, dar nu o lăsă pe masă ci a luat o căpşună în mână şi o apropie către buzele băiatului.
-O vrei pe asta? Am ales-o special pentru tine, sigur e dulce, doar am ales-o eu, nu? începu să râdă uşor şi se aşeză pe scaun în faţa lui, aşteptând ca el să muşte. De asemenea, puse şi farfuria pe masă în acelaşi timp şi îl privi atentă, şi deschise gura şi se prefăcu [,] că muşcă şi ea.
În farfurie era o căpşună.. sau două, lipite una de alta. Îi aduse aminte de un joc care îl jucau colegii ei în clasele mai mici. Unul muşca din căpşuna cealaltă, şi celălalt din cealaltă, făcând să-şi atingă buzele şi să se transforme într-un mic sărut nevinovat. Începu să râdă încet, aproape neobservabil şi nici nu realiză când băiatul luă căpşuna în gură şi îi atinse buzele cu degetele. Atât de moi, şi catifelate... oh, la ce mă tot gândesc? Şi-a luat rapid mâna şi a continuat să privească acea căpşună dublă, dar se şi înroşi din cauza celor întâmplate acum câteva secunde.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:56 am

Isi deschise ochii, apoi isi duse o mana la gura si casca, se parea ca oboseala i se intoarse inapoi in corp.
Cea mai dulce? Cam cat de dulce? se intreba singur in intimitatea gandurilor. Isi duse privirea spre capsunile lipite aducandu-si aminte ca din cauza acelui joc, in clasele mici, fusese tratat ca un pervers o saptamana, groaznica amintire de scoala. Stramba copilaresc din nas, cum facea mai mereu cand ii displacea o amintire. Isi trecu limba peste buze de pofta si ii lua capsuna dintre degete, o mesteca, zambind.
-Ai avut dreptate! A fost cea mai delicioasa. zise pe un ton copilaresc si amuzant. Lua cele doua caspuni lipite si le intinse spre fata.
- Incercam? intreba zambind inocent si larg, nu numai ea putea parea inocenta si sa ascunda un adevarat diavol in spatele zambetului.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 8:12 am

-Ţi-am zis eu că e cea mai dulce căpşună! A chicotit uşor şi fix când dorea să ia cele două căpşuni, le luă Chris şi o întrebă dacă vrea să încerce. Ochii i se măriră instantaneu şi a dat din cap în semn afirmativ, destul de timidă.
-De ce nu? A chicotit şi a prins cu degetele căpşuna ei şi o prinse cu dinţii, aşteptând ca băiatul să facă acelaşi lucru. Dacă vreunul dintre ei nu va fi atent, vor ajunge să se sărute şi probabil asta se va întâmpla cel mai precis. Îşi dădu scaunul mai aproape, ca să nu cumva să cadă din cauza că se va apropia din ce în ce mai mult de băiat, şi începu să muşte puţin câte puţin. În tot acest timp, obrajii îi erau roşii. De data asta se înroşiseră cel mai tare din cauza că îi putea simţi respiraţia fierbinte pe chipul ei şi nu mai fusese atât de aproape de el niciodată.
Îşi puse mâinile pe picioarele lui, în timp ce se apropia din ce în ce mai mult. Mai era puţin, foarte puţin şi buzele lor vor face contact. Se întreba ce gust au, cât de moi sunt şi cât de catifelate.
Îşi încleştă mai apoi degetele în materialul pantalonilor lui, dorind să facă el următorul pas şi să se apropie de ea.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 8:48 am

Ii analiza atent fiecare miscare, zambind din coltul gurii, stia ca multe fete il plac, dar nu stia ca are un asa efect asupra ei. Musca destul de incet de capsuna inchizand ochii, pareau ca toate fricile si sentimentele acelea ii disparuse, nu mai ii era frica acum ca stia ca nu era singurul care incerca sa reziste tentatiei. Deobicei ii placea sa se joace cu fetele, daca nu avea acele sentimente pentru ea, probabil ar fi muscat putin din capsuna si ar fi schimbat subiectul. Dar nu putea sa-i faca asta, nu ei, deja isi imagina fata dezamagita incercand sa zambeasca. Incerca sa lungeasca momentul de parca ar fi fost singurul care exploda de emotie. Si-a lipit fin buzele de ale fetei, insa pentru scurt timp, voia doar sa le simta putin, in plus era vorba doar de jocul din copilarie, chiar daca inima ii pulsa mai mult sange in corp. Dupa cateva secunde isi indeparta capul privind-o cu un zambet calm pe fata.
- Cute, jocul asta imi aduce aminte de zile oribile. zise pe un ton amuzant privind ganditor cerul.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 9:06 am

A încercat să se păstreze calmă în timp ce amândoi muşcau din căpşună, dar atunci când buzele lor se uniră, a deschis ochii şi îl privi, şi îşi încleştă mai tare degetele în pantalonii lui, strângând puternic. Dar acest micuţ sărut a durat atât de puţin, încât părea unul de copii. Totuşi, era doar un joc. Nu trebuia să se aştepte la altceva mai mult de un mic sărut. O mică atingere a buzelor. Inima îi bătea extrem de tare şi simţea că o să leşine în curând dacă mai stă mult cu el. Dar, ar fi preferat să leşine decât să îl lase să plece.
-Mie îmi aduce aminte de zilele amuzante de pe la şcoală. Începu să râdă uşor şi apoi îi veni o idee superbă şi foarte genială, după părerea ei.
-Apropo, ştii că azi dormim aici, nu? întrebă, de parcă i-ar mai fi spus o dată iar el a fost de acord cu asta. Problema era că era numai un pat. Unul dintre ei trebuia să doarmă pe scaun, sau pe jos, iar unul pe pat. Fiindcă ea se ataşase de el, îl va lăsa să doarmă el pe acel pat confortabil şi ea va dormi pe jos. A zâmbit şi i-a spus să o urmeze până jos.
-Uite, tu dormi pe pat, iar eu pe jos. E cam târziu şi cred că eu o să mă culc. Mâine, când ne trezim, mai stăm puţin şi mergem. De acord? spuse şi întinse mâna către el, ca să poată bate palma ca nişte prieteni foarte buni.
-High five!
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 9:21 am

Chiar daca durase putin pentru el contase, desi isi dadea seama ca putea lungi momentul, nu dorea sa se grabeasca [,] cand venea vorba de sentimentele sale nu voia sa faca greseli prea mari ca sa le acopere mai apoi.
O privi putin ciudat. Ce? El nici nu stia de asta, defapt nu trebuia sa afle, parca fata avea deja un plan facut in minte. Se duse cu gandul la filmele sale de groaza, daca avea sa-l omoare? Daca era o criminala in serie precum se intampla si in desenele animate? La ce tot se gandea? Criminala, omor? Deja imaginatia sa o luase razna de tot.
A urmat-o tacut ascultand fiecare cuvant al fetei, o privea serios, desi ea zambea. Il credea chiar asa de prost incat s-o lase sa doarma pe jos? Pana si cainele sau dormea in pat, bine, defapt vechiul sau caine.
A batut palma cu ea, insa a prins-o de mana strangand-o usor, fara s-o raneasca, insa. Nu-si dorea asta nicidecum.
- Am o idee si mai buna ce-ar fi sa dormim amandoi in pat? zambi larg. Nu avea de gand nici in ruptul capului s-o lase sa doarma pe jos, era rece, putea racii si raceala se putea transforma in pneumonie si..de ce exagerez? Oricum n-o las sa doarma jos.
-Daca nu-ti place sa dormi cu o persoana in pat pot dormi eu jos. dadu simplu din umeri, nu voia s-o forteze sa doarma cu el, daca ea chiar nu dorea.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 9:53 am

El bătuse palma cu ea, dar apoi a prins-o de mână şi o strânse uşor. A zâmbit privindu-l, dar îi pieri zâmbetul când auzi propunerea băiatului. A stat câteva secunde pe gânduri şi a zis că nu o să păţească nimic dacă doarme cu el. Până la urmă nu se va întâmpla nimic, ei vor dormi doar.
-Nee! Nu te las să dormi pe jos; aşa că dormim amândoi în pat. Mă duc să mă schimb. A, şi apropo: nu te uita pe ecranul ăla, spuse şi arăta cu degetul către un ecran care arăta imaginile din baie. Ceea ce ea nu ştia , era că el deja o văzuse doar în lenjerie şi nu ar fi nimic nou dacă ar vedea-o din nou. Intră în baie, dar înainte de asta îşi luă nişte pantaloni scurţi şi un maieu roz, cu nişte iepuraşi şi ursuleţi pe pantaloni, iar pe maieu avea inimioare. A intrat în baie şi se schimbă rapid cât să nu lase să vadă băiatul prea mult pe ecran. A ieşit apoi, aranjându-şi hainele şi se băgă în plapumă, fiindcă era destul de frig.
-Uite, jumătatea asta e a mea, aia a ta. Nimeni nu depăşeşte jumătatea asta, bine? A zâmbit şi a pus capul pe pernă, închizând ochii şi a spus mai apoi:
-Noapte bună, vise pufoase!
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 10:33 am

O vazuse de doua ori doar in lenjerie intima, deci..daca se uita acum era a treia oara, nu intelesese de ce il avertizase? Nu-si daduse seama ca el putea sa se uite? Ridica sceptic o spranceana si se aseza in pat cu mainile sub cap. Nu voia sa fie chiar asa nesimtit sa se mai uite odata.
Gandurile sale zburau in alta parte, impreuna cu o parte a mintii. Isi duse un deget peste buze simtind parca, din nou, buzele fetei peste ale sale. Tresari cand ii auzi vocea.
-Cum..? nu apuca sa termine intrebarea, dar nici nu dorea.
-Si cand o sa fim casatoriti tot asa o sa-mi faci? Partea dreapta mie, partea stanga tie, n-ai voie sa depasesti nici cu o scama? ridica sceptic o spranceana razand usor. Era si aceasta o idee de a imparti casa, insa numai daca erau in divort.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:20 am

Adormise rapid. Era destul de obosită, cu toate că azi nu făcuse nimic decât să stea şi să mănânce. Nu auzi ceea ce spuse băiatul, sau dacă auzi, nu dorea să zică nimic fiindcă aşa s-ar fi trezit, şi nu ar mai fi putut adormi la loc.
Mai devreme împărţise patul, dar se pare că tot ea a încălcat acea mică "regulă" fiindcă ajunse imediat lipită de el şi îşi duse mâna deasupra lui şi aşa făcu şi cu piciorul, iar capul şi-l puse pe pieptul lui. Îl strânse uşor în braţe şi continuă să doarmă. Avea obiceiul de a se agăţa de oricine doarme lângă ea, motiv pentru care doarme cu un ursuleţ de pluş în fiecare seară şi îl strânge în braţe foarte tare. Îi era frică să nu ajungă complet deasupra lui, în caz că se întoarce. Dimineaţa ar fi regretat acest lucru, fiindcă probabil Chris se va supăra destul de tare din această cauză.
Prin somn, afişă un zâmbet şi se ghemui mai mult lângă el, ridicându-şi chipul mai aproape de al lui, până când ajunse să-i atingă obrazul cu fruntea ei.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:51 am

Inchise ochii stiind ca probabil fata nu-l auzise, si era mai bine, oricum ii era somn si nu voia sa continuie o ocnversatie. deschise brusc ochii cand o simtii chiar asa de aproape, nu se supara, din contra ii placea, carui baiat nu i-ar fi placuta asta? Probabil ar fi fost un nebun. Inchise la loc ochii si-si duse o mana pe talia fetei. Adormi in scurt timp avand cateva vise mici, noroc ca nu avea cosmaruri, visele scurte erau specifice lui, mai ales cand ii era foarte somn. Dar tot visele scurte il faceau dimineata sa para foarte obosit, ii era necaz cand nu-si mai aducea aminte ce-a visat, caci mai avea si el un motiv de vorba.
Dupa cateva ore soarele se inalta pe bolta cereasca, cateva raze incepuse sa-l deranjeze, isi duse o mana la ochi iar cu cealalta o trase mai aproape pe fata.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 12:27 pm

Dimineaţa se făcuse şi mai frig, aşa că se ghemuise şi mai tare lângă el. Se simţi trasă mai aproape, dar din moment ce dormea, credea că e un vis şi atâta tot. Probabil dacă ar fi văzut unde stă acum, ar fi leşinat direct. După vreo 10-15 minute, ochii începuseră să se deschidă încetul cu încetul şi se întinse ca o pisicuţă leneşă. Buzele ei îi atingeau acum obrazul şi o mică parte din buzele băiatului. Când simţi asta, ochii i se deschiseră imediat, dar era destul de obosită să realizeze cât de aproape e.
-Bună dimineaţa, sunshine!, spuse strângându-l în braţe destul de puternic şi involuntar, îi dădu un pupic pe obraz. Aşa făcea în fiecare dimineaţă, dădea un pupic oricui. Era ca un fel de ritual. Încercă mai apoi să se ridice, dar simţi braţele băiatului în jurul taliei ei şi sări ca şi arsă în cealaltă jumătate a patului, ba chiar, căzu lângă pat. Cum ajunsese ea lângă el, în braţele lui?! I se părea puţin cam ciudat.
-Oh Gawwwwwwd, ce s-a întâmplat? Cum am ajuns în braţele tăle, Chris? Nu am făcut nimic, nu? începu să pună întrebări, în timp ce se frecă la ochi cu mâinile ca să se asigure că nu visează.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 12:40 pm

Isi freca [,] copilaresc ochii, apoi isi duse o mana la gura si casca, murmurand un "buna dimineata' putin mai scazut si nu asa plin de entuziasm precum trebuia. Isi deschise larg ochii cand o auzi. Stai! Ea nu cumva credea ca el..nu era adevarat! Era nevionvat, din contra, era vina ei.
- Cee? Nu! Hei! Nu m-am atins de tine. a spus putin speriat ridicandu-se din pat, ridica mainile in aer vrand sa arate ca e nevinovat.
-Tu ai venit pe partea mea, e vina ta ca nu respecti regulile pe care le pui. si-a incrucisat mainile la piept intorcandu-se cu spatele la ea.
- Cat o fi ceasul? intreba obosit, inca nu se trezise in totalitate.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 1:14 pm

-Eu nu am respectat regulile? E vina ta! Tu m-ai atras în capcana ta, spuse şi scoase limba la el, ridicându-se şi se duse pe partea băiatului, lăsându-se jos, în genunchi, în faţa lui, lângă pat.
-E şapte şi jumătate, îi spuse în timp ce afişă un zâmbet copilăresc şi îi dădu apoi un pupic pe frunte, apoi una dintre mâini şi-o puse după gâtul lui. Nu-i aşa că intri în apă cu mine după vreo oră sau mai puţin? Sau dacă nu vrei asta, măcar să ne udăm. Am chef să ne distrăm aşa, plus că e foarte cald, zise şi chicoti uşor, luându-şi şi mâna de după gâtul lui şi se îndepărtă, ducându-se către dulap, scoţându-şi un costum de baie negru şi se duse direct în baie, chinuindu-se cu greu să astupe acea cameră de filmat cu ceva. A reuşit să astupe, şi apoi ieşi din baie ducându-se la băiatul care încă era în pat.
-Legat de azi noapte... te-am sărutat sau am început să vorbesc prin somn nişte chestii? Dar hei! Tu aveai mâinile după talia mea, deci dacă nu îţi convenea că sunt lângă tine, sau mai bine zis pe tine, mă puteai da la o parte. Asta înseamnă că ţi-a convenit, sau ce?
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:04 pm

-Eu? intreba mirat. Nu era vina lui! Ea era de vina, defapt si atunci cand era vina lui gasea un motiv sa fie nevinovat. Invatase un lucru important de la tatal sau, intotdeauna sa dea vina pe persoanele mai mici, mereu ele sunt de vina, si in aceasta situatie fata era de vina pentru tot.
Sapte jumate?! repeta in gand dupa fata, de ce se trezise el la ora aceea? Deobicei dormea doispe ore sau chiar mai mult, depinde de cat de obosit era.
Ridica sceptic o spranceana privind-o cum se duce sa se schimbe. De ce astupase camera? Oh, nuuu...i se ducea toata distractia.
Dadu simplu din umeri privind-o cand se intoarse din baie, o analiza atent si se ridica in fund, pe pat.
-Scuza-ma, e o obijnuinta sa stau cu mana pe talia cuiva, in plus cui nu i-ar conveni sa te tina in brate? Si sa stii ca nu e frumos sa te urci pe alte persoane in somn si da mai sarutat, am trecut la lucruri mult mai serioase. glumi el privind tavanul.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:26 pm

Se înroşi uşor când băiatul o privi destul de intens când ieşi din baie şi din cauza asta , a tras toată plapuma de pe pat, înfăşurând-o în jurul corpului său. În timp ce se apropia de el din ce în ce mai mult, auzi cum băiatul spuse că îl şi sărutase, dar trecuseră şi la lucruri mult mai serioase. Ea avea un somn adânc, deci nu s-ar fi trezit aşa uşor şi ar fi putut face orice cu ea fără să se trezească, aşa că, l-a crezut.
-Nee?! Te-am sărutat? Cum-?! îşi atinse buzele cu un deget şi îl privi şi pe băiat. Şi am trecut la lucruri mai serioase?! Eh? Ce tot spui acolo? Nu e adevărat, nu-i aşa?
Se duse mai aproape de el, având grijă să nu se împiedice şi să cadă, iar când ajunse la el, se aşeză pe pat, dându-l puţin mai încolo.
-Uite-te în ochii mei şi zi-mi că te-am sărutat şi am trecut la lucruri mult mai serioase. Ştii, eu nu mă trezesc aşa uşor şi mă cred în stare să fac aşa ceva, fiindcă în somn sunt inconştientă, spuse şi se apropia mai mult de el, încât să îl facă să se uite în ochii ei. Îşi mai atinse o dată buzele, apoi trecu uşor cu limba peste ele. Dacă întradevăr l-a sărutat, ar fi regretat toată viaţa. Ar fi vrut să fie trează când îl sărută, să poată savura acel moment din plin.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:35 pm

O privi uimit, chiar il credea? Serios? Zambi malefic din coltul gurii, avea de gand sa se distreze de minune.
-Da! M-ai sarutat si ai vrut sa facem acele lucruri, stii tu..si...n-aveam cum sa te refuz, in plus...nu prea pareai ca dormi, nu stiam ca poti geme atat de placut. si-a dus o mana la ceafa prefacandu-se ca fluiera. Folosea si el ce vazuse prin filmele de groaza si cat ura cand trebuia sa se intrerupa momentul culminant pentru doua persoane fara inteligenta care in loc sa-si salveze viata se luptau unul pentru celalat, sau ma rog, pentru dragostea lor asa de mare.
- Dar, nu-ti face griji, totul..a fost bine.. a zambi copilaresc si larg privind-o in ochi, incerca sa para serios, macar odata sa nu inceapa sa rada.
-Nu te doare nici o parte a corpului? intreba ridicand o spranceana, incepuse sa-i placa se sa "joace" cu fata.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:47 pm

-Ce?! Să gem plăcut... şi totul a fost bine? Oh... asta înseamnă că mi-am pierdut virginitatea într-un mod aiurea şi speram ca primul meu sărut să fie alfel. Dar, măi, nu are cum să fac asta. Eu nu aş fi în stare de aşa ceva niciodată. Şi nu, nu mă doare nicio parte a corpului. S-a lăsat mai pe spate şi se dădu de câteva ori cu capu de perete şi oftă lung. Ştia că băiatul mai avea uneori tendinţe de a se "juca" cu ea, dar acum chiar îl credea şi deja începea să regrete pentru nişte fapte care oricum nu s-au întâmplat.
-Uite, îmi pare rău, deşi tot sunt sigură că nu aş fi fost în stare de asta. A oftat şi se lăsă mai în jos, până când ajunse cu capul pe pernă şi îl privi cu coada ochiului. Dar de ce nu m-ai refuzat? Asta nu înţeleg, trebuia să mă refuzi.Oh, mai bine dormeam pe jos!
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 12:34 am

Si-a dus mana la gura si a chicotit, privind-o, ea chiar credea aiurelile sale?!
-Hm...nu-ti face griji pitico, nu s-a intamplat nimic aseara, asta a fost doar un vis de-al meu. ii ciufuli copilaresc parul si se ridica din pat. Isi intinse spatele privind prin jur.
- Deci, stai calma! Nu s-a intamplat nimic si nu-ti face griji nu ti-as face nimic, nu sunt chiar tipul ala de persoana, deci....calm. zambi larg si copilaresc specific lui.
- Ai ceva de mancare? Ma cam doar stomacul. zambi ducandu-si o mana spre locul care incepu sa scoata zgomotele specifice. Nu mai mancase de dimineata trecuta, deci...era si normal sa i se faca foame in cele mai "bune" momente.
Deobicei nu manca dimineata, caci, stia ca pe l apranz incepea sa vomite, dar n-avea ce face, nu putea sa-si lase stomacul sa sufere.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 1:05 am

Se uită puţin cam ciudat la el când începu să chicotească. Ce motiv ar fi avut să chicotească? Făcu botic şi îşi scoase de sub pat un ursuleţ de pluş pe care îl strânse puternic în braţe. Mai apoi, băiatul a spus că nu s-a întâmplat nimic şi că el nu i-ar face nimic. Dar înainte de asta , a zis că a fost un vis de-al lui. Vis? O făcea să creadă că el o place şi deja ar fi avut destule dovezi; dar a preferat să nu se mai gândească la asta, pentru că probabil e doar mintea ei şi sigur nu e aşa.
-Da, păi... ce vrei să mănânci? Aş putea găti eu. Se pricepea la gătit şi i-ar fi făcut plăcere să gătească pentru el însă nu a putut nega faptulcă ar fi preferat să gătească amândoi, aşa ar fi fost mult mai distractiv. Se ridică şi ea de asemenea din pat, şi se duse lângă el, parcă măsurându-se să vadă dacă nu cumva a mai crescut măcar 1 cm. Îşi puse o mână pe umărul lui, sărind uşor în sus. Nu mai crescuse, se oprise din crescut de ceva timp, parcă de la vreo şaisprezece ani. Tot atâţia cm are şi acum, exact ca atunci. Oftă scurt, apoi îl privi cu coada ochiului.
-Aish, de ce trebuie să fii atât de mare? întrebă făcând botic şi mai apoi urcă acele scări, ajungând sus unde era o bucătărie micuţă.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 6:07 am

Sa gateasca ea? Spera doar sa se priceapa la bucatarie, nu dorea sa manance atunci si sa moara mai incolo. Observa micutul "esec" de a vedea daca a crescut si ea, practic daca dormi mult cresti, desi..el nu credea asta.
O urma pana in micuta bucatarie, apoi chicoti privind-o.
- Sa inteleg ca asta e noua noastra casa? intreba si se aseza pe un scaun. Analiza bine incaperea si daca se gandea mai bine, chiar nu era o barca, era un iaht, mai mic, dar totusi un iaht. In zilele de vara era perfect sa stai in acel loc, plimbare pe mare sub luna plina. Totul asa linistit si perfect, aer curat si tot ce ai nevoie pentru o vacanta. Ofta visator, apoi isi duse privirea spre fata.
-Doresti sa te ajut cu ceva? Nu voia sa fie un nesimtit si sa stea cu mainile incrucisate la piept uitandu-se cum ea face totul, poate chiar avea nevoie de putin ajutor, si el, chiar daca nu se pricepea in bucatarie, era acolo s-o ajute.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 7:00 am

-Noua noastră casă? Într-un fel. A chicotit uşor şi îl privi, rezemându-se cu mâinile de masă, apoi adăugă cu o voce copilăroasă: Uhm, iubile, ce zici de nişte sendvişuri? Nu îi trecea altceva prin cap la ora aia, dar ea de obicei, asta mânca dimineaţa. Sau nişte cereale, ori bea lapte şi mânca un corn sau o prăjiturică dulce.
Tânărul o întrebă dacă doreşte să o ajute cu ceva, dar dacă era vorba doar de nişte sendvişuri, clar nu avea nevoie. Însă, dacă el dorea să mănânce cât mai repede posibil, ar fi fost ideal să o ajute să taie pâinea sau altceva.
-Sau poate vrei o cană cu lapte şi ceva dulce? Ori... hm, un suc de fructe? Sau dacă mănânci cum mânca fratele meu... o porţie de cartofi prăjii. Sau o salată? Oh, nu mă lăsa să ghicesc, spune tu ce vrei, spuse şi începu să râdă uşor şi privi atentă cerul ce era senin încă. Anunţase că va ploua astăzi, însă nu prea credea în ceea ce ziceau cei la meteo.
Îşi dădu câteva şuviţe de păr ce îi intrau în ochi şi o deranjau. L-a privit în continuare pe băiat, afişând un zâmbet larg şi drăguţ.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 7:37 am

Iubire? repeta in gand si ridica sceptic o spranceana, de cand folosea cuvantul acesta? Eh, trebuia sa-i faca jocul, nu se putea opri aici. Astepta ca fata sa insire toate mancarurile, el nu manca dimineata, deci..nu stia cam ce i-ar prinde bine sa nu vomite. Era bun un sendvis, dar nu credea ca stomacul sau il va primi. Ofta ducandu-si o mana la frunte, trebuia sa-si invete stomacul sa manance mai bine.
-Pai... facu o scurta pauza e gandire, nici nu stia ce vrea sa manance, dar clar era faptul ca voia sa manance ceva.
...vreau un pahar de usc de fructe si... se opri din nou pentru a se gandi, cand venea vorba de ceva dulce nu putea refuza, insa, stia ca stomacul sau nu prea primea cu bine dimineata mancare.
...nu stii cumva ceva mai usor de la care sa nu se vomite si sa tina si de foame? intreba si stramba copilaresc din nas.
-Iubire?
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 9:30 am

Suc de fructe şi ceva uşor de la care să nu vomite şi să ţină de foame. Ceva uşor... nu ştia cât de uşor ar fi fost un hamburger şi de asemenea nu ştia dacă o să vomite de la el. Însă tatăl ei mânca hamburgeri dimineaţa şi nu vomita, deci asta ar fi fost o idee bună. S-a dus mai aproape de el, privindu-l în ochi.
-Honey, o să-ţi fac un hamburger! Şi un suc de ... portocale, zise în timp ce afişă un zâmbet inocent şi îi dădu un scurt pupic pe frunte apoi se duse să pregătească mâncarea. Puse carnea pe aragaz şi pregăti tot ce mai avea nevoie pentru ca să fie bună. Apoi în timp ce carnea era pe aragaz, puse câteva portocale într-un aparat special şi făcu sucul. După 10 minute carnea ar fi trebuit să fie gata, aşa că aşteptă până fu gata şi puse totul în farfurie, şi normal, şi pâine. Duse totul la masă la băiat, apoi îşi luase un iaurt şi se aşeză în faţa băiatului, luând câte o mică linguriţă din el.
-Iubire, sper să-ţi placă, spuse şi chicoti uşor, lăsând capul în jos, privind iaurtul şi mai luă o linguriţă.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 10:49 am

Hamburger? Nu suna chiar asa de rau, spera sa fie pe placul sau, atunci cand venea vorba de prepararea carnii de porc conta si bucatareasa, mai ales la ce rasfatat era el, isi aducea aminte ca mama sa concediase cateva bucatarese din cauza lui.
Stramba copilaresc din nas si chicoti la amintirile amuzante ce-i treceau prin cap. Tresari cand ii auzi din nou vocea fete, nici nu intelesese bine ce a zis, dar oricum era sigur ca nu e o intrebare si nu trebuie sa raspunda, rasufla usurat.
-Si eu.. spuse destul de incet dupa ultima replica a fetei, apuca hamburgerul in maini si musca din el, dupa ce mesteca bucata ce-o avea in gura si o inghitise, isi duse privirea spre fata.
-Ketchup. spuse scurt privind-o.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!    Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Otokajo, otokajo? Saranghaeyo!
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer Time :: In afara orasului :: »Port-
Mergi direct la: