Summer Time
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Creating myself again

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 5:46 am

O urma in tacere, apoi privi usor ciudat jucaria, o lua in maini.
-Hai bai, e fantezia mea s-o fac cu doua femei... ofta pe un ton copilaresc, se prostea si el, mai bine zis glumea, nici nu se gandise la asta pana acum, oare era o idee buna? Dadu simplu din umeri. Puse jucaria pe pat, apoi se puse in genuchi deasupra ei cu mainile proptite de o parte si de alta a capului.
- Nu faci tu asta pentru sotul tau dulce? Doar o fata, una pe care-o vrei tu, dar reala, pretty pretty please. marii ochii prefacandu-se ca plange.
Isi lasa capul in jos privirea ducandu-se exact spre sanii fetei, se facu rosu la fata si isi muta repede privirea spre iepurasul de jucarie din pat.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 6:27 am

Fantezia lui să o facă [,] cu două femei? Nu, în niciun caz nu va lăsa pe altcineva să îl poată atinge pe Chris, să aibă acces la îmbrăţişările lui, cuvintele dulci şi săruturi. Numai ea dorea să le primească de la el şi nu l-ar fi împărţit cu nimeni. În următoarele clipe, el se aşeză în genunchi deasupra ei şi o împinse uşor pe spate, punându-şi mâinile de o parte şi de alta a capului ei. O rugă mai apoi să aleagă o fată, dar ea nu avea de gând să facă asta nici în ruptul capului.
Nu îşi luase privirea de la el nici măcar o secundă fiindcă dorea să vadă fiecare detaliu al chipului său perfect. El se înroşise imediat după ce o privi preţ de câteva secunde. Se înroşi? El? I se părea puţin cam ciudat, aşa că şi-a privit corpul, să vadă dacă e din cauza asta.
-Nu, iubire, nu te-aş împărţi cu nimeni, deci nu o să aleg nicio fată pentru această fantezie a ta. Dar, stai, ce s-a întâmplat cu tine? Eşti roşu în obraji, spuse şi îşi puse mâinile pe obrajii lui, realizând cât de fierbinţi erau. Începu să chicotească încet şi afişă un zâmbet inocent, în ciuda poziţiei lor.
-E din cauza mea? întrebă ea încet şi îşi duse mâinile după gâtul lui, trăgându-l mai aproape de ea.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 10:20 am

S-a ridicat repede de pe fata punandu-si o mana pe fata si isi lasa capul in jos.
-Nuu...mi-am adus aminte de altcineva si...cred ca e din acea cauza. zise el repede. Inspira adanc aer in piept incercand sa se calmeze, era prima data cand se uita la sanii fetei, era normal pentru un baiat, dar cat timp el era un baiat mai ciudat, lui nu i se parea deloc normal. Dupa ce culoarea ii reveni in obraji se intoarse cu fata la fata zambind larg.
-Hai mai, vreau s-o facem in 3, e mai palpitant, in plus, inveti pozitii noi si..o sa fie romantic. zise el facand o fata de catelus plouat, era probabil a doua oara in viata cand facea fata aceea, prima oara fiind la scoala cand nu dorea sa ramana repetent, nu prea-si aducea aminte prin ce clasa.
-Te looogggg...dulce lau de tot, mai dulce ca tine te log! spuse precum un copil mic prefacandu-se ca va incepe sa planga.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 10:53 am

El chiar nu vedea că ea nu dorea să mai fie altcineva cu ei în acele momente? Poate că vedea, dar dorea să vadă cât de departe ar ajunge cu asta. Ei bine, lui Ji Yeon nu prea îi plăcea acest lucru şi mai avea puţin şi se enerva.
-Umm. Altcineva? Uhum, strâmbă uşor buzele şi se îndepărtă uşor de el când auzi că îşi aduse aminte de altcineva şi de asta roşise. Iar mai apoi îi spuse iar că vrea s-o facă în trei şi o rugă dulce, mai dulce decât ea.
-Nu, Chris, NU! Am zis nu, şi nu mă voi răzgândi, nu vreau să te împart cu nimeni; şi decât să o facem în trei, mai bine nu o mai facem deloc, izbucni ea mai apoi. Chiar ţinea la el şi de asta nu ar fi acceptat ca în acele momente speciale să mai fie şi o a treia persoană. Dacă ar fi fost şi altcineva probabil i-ar fi lăsat pe ei doi să facă tot şi ea doar să privească, sau pur şi simplu să găsească o scuză pentru care să plece, cu toate că nu ar fi vrut să-l lase singur cu altcineva.
Se ridică de pe pat şi se duse către fereastră, lipindu-şi fruntea de geam. A scos un oftat lung, fiindcă îi părea rău că izbucnise aşa. Nu ţipase, era destul de calmă în timp ce spuse acele cuvinte, însă în înăuntrul ei deja îl şi pălmuise.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 12:38 pm

A tresarit speriat cand a auzit`o, a inghiti in sec fara sa se mai miste. Era prima fata de care i se facuse frica, probabil, sau doar se prostea si el. Se ridica de pe pat si se duse in spatele ei. O imbratisa de la spate proptindu-si capul pe umarul ei.
-Scuze iubire, glumeam, promit sa nu te mai supar.. spuse incet privind absent afara, era o zi destul de frumoasa dupa parerea sa.
-Ma ierti? intreba cu o voce trista, cand voia putea fi un bun actor si ca sa fie tot scenariul in regula, ofta la sfarsit prefacandu-se cu adevarat trist. Spera doar sa mearga, nu dorea sa se trezeasca cu o oala un cap sau alte tampenii.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 12:51 pm

Nu era atât de sigură pe cuvintele lui, însă un lucru era clar: nu îi putea rezista în niciun fel şi când auzi ultima frază a lui, se înmuiase complet. Să îl ierte? Normal că va face asta, atâta timp cât el va înceta cu acel threesome.
-Ca să continui iar cu fantezia ta?! NU, zise, încercând să nu se dea de gol, de fapt minţea. Îl iertase deja, nu ar fi putut fi supărată pe el prea mult. Se întoarse cu faţa la el şi îl cuprinse încet cu braţele, lăsându-şi capul pe pieptul lui. Acelaşi parfum ce o înnebunea o făcu să aibe acei fluturaşi în stomac şi inima să-i bată din ce în ce mai tare. Putea spune clar că se îndrăgostise de el şi ar fi recunoscut asta fără cea mai mică problemă.
-Normal că te iert, Chris, continuă şi îl strânse puţin mai tare în braţe. Dar... chiar te înroşisei din cauza că îţi adusei aminte de altcineva? întrebă, punând accent pe ultimul cuvânt şi strâmbă uşor buzele într-o parte, ridicându-şi capul către el şi încercă să zâmbească cât de cât, însă fără vreo reuşită, căci numai gândul că el ar fi fost îndrăgostit şi de altcineva o măcina extrem de tare.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 1:11 pm

Se prefacu si mai trist cand auzi acel"nu" si vru sa-i dea drumul, insa nu facu asta, nu putea. Zambi vesel cand auzi sentinta finala si o privi chicotind.
- Nu, normal ca nu, dar sa zicem ca esti super sweet cand esti geloasa si sa mai zicem ca-mi plac fetele geloase. facu o fata inocenta, apoi se prefacu ca priveste tavanul si fluiera.
-Hei, sa nu ti-o iei in cap acum sa devi mai geloasa, okei? spuse razand scurt fara s-o piarda din privire.
-Esti singura din viata mea si trebuie sa ti minte asta, defapt esti singura acum, peste cateva zile poate o sa scap..putin, da fara sentimente, promit. glumi el ridicand mainile in aer. Cum putea sa-i dea drumul? Stia ca orice ar face l-ar fi iertat, defapt nu stia, era sigur de asta. Dar totusi, trebuia sa aiba grija sa nu intreaca limita, caci orice om se satura odata si-odata.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 1:30 pm

I se păru puţin ciudat cam cât de repede deveni atât de vesel, deşi mai devreme părea destul de trist. A scuturat uşor capul, alungându-şi vreun alt gând din minte şi făcu un botic micuţ la auzul ultimelor propoziţii ale lui. Îşi dădea seama că glumea la ultima parte, iar la prima parte, când i-a zis că e singura din viaţa lui, făcu tot posibilul să creadă asta, doar pentru că dorea să se simtă specială pentru cineva. A început să râdă uşor şi se ridică pe vârfuri, încât să ajungă la obrazul lui, şi îi dădu un pupic scurt şi dulce.
-Cum aş putea să nu fiu geloasă când tu arăţi atât de bine, pe bune acum, te-ai văzut în oglindă? Eşti superb. Şi nici personalitatea ta nu e mai prejos. Şi aww, modul tău de a mă face pe mine să înnebunesc... Ar mai fi continuat mult şi bine, căci cu siguranţă ar fi găsit o grămadă de calităţi pentru el, dar s-ar fi plictisit Chris cu siguranţă.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 2:00 pm

Mari involuntar ochii privind-o, cam prea multe adjective pentru el, daca se gandea mai bine primise multe laude de la diferite fete, insa el era foarte ocupat sa se uite la filme de groaza si sa doarma, acum isi dadea si el seama ce pierde.
-Ho, gata, gata, am inteles, merci mult, stiam deja ca esti innebunita dupa mine, adica cine n-ar fi? Chiar tu ai zis-o, arat bine, pff...mama ta ar trebui sa fie mandra ca va avea un asa ginere. glumi el zambind mandru.
Nu-i placeau narcisistii si nici el nu era unul dintre ei, dar cand venea vorba sa glumeasca o facea, defapt el numai cuvinte jignitoare isi adresa. Probabil se critica prea mult, trebuia sa-si vada si calitatile si din cate intelesese de la altii avea destule calitati cu care se putea lauda.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 2:36 pm

-Da, ar fi mândră că va avea un aşa ginere, dar mai ales, va fi mândră că în sfârşit am găsit pe cineva care să mă facă fericită, zise şi chicoti încet, privindu-l. Hei, iubire, nu-i aşa că dormi azi la mine? îl întrebă, făcând nişte ochi rugători şi îşi ţuguie încet buzele, formând un botic micuţ şi drăgălaş. După nopţile dormite cu el pe iaht, se simţea destul de singură noaptea, aşa că, din moment ce el ajunse aici, de ce nu i-ar ţine companie?
A afişat apoi un zâmbet în colţul gurii, scoţându-şi [s]piatra[/s] copilul din buzunar şi îl aşeză pe pervaz.
-Cine ştie, poate îi facem nişte frăţiori lu'... Kwon Ji Yong? -făcu o pauză şi se aşeză pe pat- Am glumit doar. Nu sunt nebună; sau poate sunt, zise şi începu să râdă încet. Nu îl scăpase nicicum de sub privire şi îl absorbea complet. Îl adora, pur şi simplu. Orice mişcare, orice cuvânt şi orice privire, o înnebunea. Era mai mult decât îndrăgostită.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 3:49 pm

Sa o faca fericita? Pai de aceea exista el, probabil de aceea fusese adus pe pamant. Zambi pervers din coltul gurii privind`o.
-Ma gandeam sa facem o fata, ce zici? intreba asezandu-se pe pat, langa ea. Isi duse mainile sub cap si privirea spre tavan.
-Stii? N-o sa afli niciodata daca esti nebuna sau nu, fiindca intrebarea asta nu prea exista cand vine vorba de tine, deci..cand imi prezinti viitori parinti? intreba gandindu-se ca nu este o idee chiar buna, el si in fata mamei sale era timid, nici nu-si putea imagina ce putea face daca era pus in fata parintilor ei.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 3:00 am

-Nu ar fi o idee rea. Hm, o fată. Ar fi drăguţ, zise şi îl privi cum se aşeză pe pat, şi îi observă acel zâmbet pervers din colţul gurii. Nu îl mai văzuse zâmbind aşa şi i se păru puţin ciudat, dar îi trecu rapid acest gând din minte.
Ea se dădu mai aproape de el şi îşi puse capul pe pieptul lui şi mâna dreaptă la fel. Îi plăcea să-i audă inima cum bate de zor, dar mai ales, îi plăcea să-l simtă aproape de ea, cât mai aproape.
-Viitori părinţi? Erm... când vrei. Ah şi să ştii că nu sunt enervanţi şi nu pun întrebări prea ciudate; bine, poate doar mama va pune o întrebare jenantă sau două. Dar, părinţii mei sunt divorţaţi, aşa că nu o să îi întâlneşti pe amândoi în aceeaşi zi. Mama stă în oraşul ăsta, dar tata e în Seoul. Eh, o să-l chemăm noi aici, sau dacă vrei, putem merge noi în Seoul. Nu ar strica o mică "excursie", zise şi afişă un zâmbet dulce, ridicând chipul către al lui, privindu-l atentă.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 9:26 am

O asculta cu atentie, parandu-i intr-un fel rau de situatia fetei, el nu stia cum e sa traiesti fara un parinte, defapt, nici nu le acorda atentie parintilor si nu se gandise ca putea sa-i piarda, dar, oricum se intelegeau bine, chiar prea bine uneori.
-Pai..atunci o sa mergem in excursie, vizitam toata Asia daca e, macar sa stim ca ne-am distrat si n-am stat decat doua zile. zambi larg privind-o.
-Uhm..am nevoie de un animal de companie, imi iei unul? Te roogg... se prefacu trist. Se prostea si el, putea sa-si ia singur un animal de companie, dar acum ca facea intr-un fel parte din familie, trebuia sa-i ceara voie "sotiei" lui.
Se simtea fericit ca dupa ani de absenta isi gasise si el "perechea", acum conta cat se vor intelege, spera ca mult.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 11:03 am

Dădu din cap încet, asta însemnând că este de acord cu ce a spus el. I-ar fi plăcut să meargă cu el prin toată Asia şi era sigură că s-ar fi distrat de minune. Plus, aşa ar putea petrece mullt mai mult timp cu el. A zâmbit într-un mod inocent şi se aşeză încet deasupra lui, preluând poziţia lui de mai devreme. Îşi aşeză mâinile de o parte şi de alta a capului lui şi îl privi în ochi, ascultându-l. Dorea un animal de companie, însă ea avea deja unul. Şi din moment ce e al ei, acum a devenit şi al lui, însă dacă el dorea altul, nu era nicio problemă pentru ea.
-Vrei un animal de companie? Un câine, sau o pisicuţă? O pisicuţă ca mine, poate? întrebă, începând încet să chicotească, lăsându-şi chipul mai aproape de al lui, până când îi simţi respiraţia pe pielea ei, dându-i mici fiori. Asta era probabil a doua oară pe ziua de azi când se aşezase aşa deasupra lui, dar ea continua de fiecare dată să zâmbească într-un mod copilăresc şi inocent, în ciuda poziţiei aceleia. Îşi puse mâinile pe pieptul lui, lăsându-se puţin mai în jos, până când îi atinse buzele cu ale ei şi le sărută scurt, apoi şi le desprinse, dar nu se îndepărtă nicicum.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 01, 2011 6:20 am

Isi duse un deget pe nasul sau chicotind copilaresc, nu vroia o pisica si nici un caine, voia ceva mult mai extravagant, un sarpe, probabil, pacat ca ii era frica de serpi.
-Tu nu esti pisicuta... se bosumfla, apoi ii gusta pentru scurt timp dulceata buzelor, da, voia mai mult, dar trebuia sa astepte, toate la randul lor, in plus, nu dorea sa grabeasca prea mult relatia.
-Tu esti o vulpe... continua punandu-si mainile pe talia fetei, da, cam asa o caracteriza el, o persoana vicleana si totusi care pare inocenta si draguta, insa nimeni nu poate stii ce se ascunde sub acel zambet sau sub ochii de o frumusete rara. Chiar parea inocenta, insa nu credea ca o cunoscuse indeajuns de mult incat s-o caracterizeze ca pe o persoana inocenta.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 15, 2011 3:19 am

-Eu? Vulpe? A început să râdă şi îşi încleştă degetele în tricoul lui, iar cu cealaltă mână îl zgârie pe gât. Nu era totuşi chiar atât de vicleană ca să fie caracterizată ca o vulpe, dar având în vedere că îi plăceau şi vulpile, îl va lua ca pe un compliment.
-Deşi îmi plac şi vulpile, prefer pisicile, deci eu sunt o pisicuţă. Una inocentă, drăguţă şi care are un motan frumos numai al ei, a zis chicotind şi îl pupă uşor pe frunte, apoi îl ciufuli. Era atât de moale şi plăcut la atingere, încât probabil şi-ar fi ţinut toată ziua mâna în el.
-Hei, am o idee! Hai să ne jucăm un joc. Ne muşcăm buzele sau gâtul reciproc, până unul dintre noi zice "au", iar cel care zice asta trebuie să îndeplinească o dorinţă. I'm a genious, nu? Dacă refuzi, înseamnă că ştii că o să pierzi, a zis şi clipi des din ochi, afişând un zâmbet în colţul gurii. Un zâmbet malefic. Avea încredere că o să câştige ea, pentru că exersase de mică muşcatul cu fratele său. Când se certau, ea îl muşca de mână tare de tot.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Creating myself again - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Creating myself again
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer Time :: In afara orasului :: »Far-
Mergi direct la: