Summer Time
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Creating myself again

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 10:05 am

Îi dădu drumul din strânsoare şi îl privi cu nişte ochi trişti. Nu era bun ca actor şi ştia că minte acum,doar pentru că nu dorea să îşi arate sentimentele. Dar, a hotărât să intre în acest joc.
-A... da? Atunci îmi pare foarte rău pentru tine să-ţi spun că e căsătorită de vreo 2-3 ani şi te înşeală , şi poate nu ştiai că are 27 ani şi pariu că mâine o să vină la mine să-mi zică [,] că a rămas însărcinată? Seriously... Însă, dacă ţie îţi place să fii amant, e okay. Cum am mai spus, I'm forever alone. Oh, şi poate vrei să o chem aici? Să-i spui că o iubeşti. Ar fi mai simplu aşa, nu-i aşa?
Scoase telefonul şi se prefăcu [,] că formează numărul fetei. Acum rămâne alegerea lui să continue această minciună sau pur şi simplu să renunţe şi să recunoască [,] că ţine la Ji Yeon, nu la Mi Nyu. Puse telefonul la ureche şi îl privi atentă pe băiat. Dorea să vadă cât de departe ar merge. Nu era o problemă pentru ea dacă băiatul nu îi spune acelaşi lucru ce îi spuse ea, atâta timp cât Ji Yeon ştia că el ţine la ea şi de fapt minte în legătură cu Mi Nyu. Era absolut sigură că Mi Nyu nu îl cunoaşte, şi nici el pe ea.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 10:51 am

Oh, nu! Vorbele sale si atitudinea nu erau ceva ce dorea sa vada. Nu credea nimic din ce spunea fata, daca era casatorita, nu se ducea intr-un far sa faca acele lucruri.
- Sa stii ca mie unul imi place sa fac pe amantul, e distractiv. spuse ganditor si foarte incet, incat fata sa nu auda.
-Pai....i-am spus aseara intre doua partide c-o iubesc, deci...cred ca pot sa-i mai spun inca odata, acum, hai! Nu raspunde? spuse dandu-si seama ca fata nu vorbea serios, in plus, lui ii placea sa se "joace", deci n-avea sa se lase batut. Si daca acea fata chiar venea acolo avea sa faca ceva radical pe moment. Bine ca nu-l intrebase cum o cheama ,caci era pauza si avea s-o priveasca crucis. Inventa el un nume pe moment, spera sa ghiceasca totusi.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:30 am

-E... distractiv? Dintr-un motiv anume, fata începu să creadă ceea ce spuse băiatul. Ura faptul că era prea credulă şi din această cauză, a lăsat telefonul să cadă pe stâncă, mai apoi direct în apă. Un om normal nu ar face asta, dar ea ar face asta din asemenea motive.
-Două partide?! Eh... tu chiar vorbeşti serios? Hei stai! Tu aseară erai cu mine! Nu are cum să-i fi spus între două partide că o iubeşti, Liar. se strâmbase la el şi apoi se aşeză pe stâncă, oftând lung şi îşi duse picioarele la piept, lăsându-şi capul pe genunchi.
-Chiar aşa distractiv e să şi minţi? Măcar ai fi putut să alegi şi tu o zi în care să nu fi fost cu mine, aşa poate te credeam. A început să râdă, dar nu era râsul acela al ei, amuzant şi copilăros. Era unul mai mult forţat. Cu toate că aseară el a fost cu ea şi nu avea cum să-i spună că o iubeşte, tot credea că este un fel de amant de-al ei.
Era într-un fel dezamăgită pentru că ea îi spusese exact ce simţise şi el nici nu băgă de seamă, zicând că iubeşte pe altcineva, iar acest lucru o întristă.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:38 am

- Cine a spus ca inainte sa te intalnesc nu venea de la ea? ridica o spranceana privind-o sceptic, comportamentul sau se schimba incet si se putea observa asta. Ofta scurt, macar acum se prefacea ca-l crede. Se duse in spatele sau si o cuprinse in brate.
-Te iubesc.. ii sopti la ureche, apoi ii saruta scurt obrazul. Dupa cateva secunde o elibera si se aseza putin mai departe de ea.
-N-ai auzit nimic, inteles? a spus prefacandu-se serios, defapt el doar glumea. Stia ca odata si-odata trebuia sa-i spuna acele cuvinte, deci..era mai bine mai devreme, incat, era scutit mai tarziu sa faca acest pas. Se simtea mai liber acum ca-si dezvalui sentimentele, si se mira cum de nu se balbaise?
Se aseza in stil turcesc cu privirea spre cer.
- Hmp...in legatura cu prietena ta, crezi c-a terminat? Nu trebuia s-o astepti?
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:56 am

-Nu are cum să- însă nu mai termină, fiindcă băiatul o cuprinse în braţe de pe la spate şi îi spuse acele două cuvinte magice. Rămăsese cu gura căscată pentru câteva clipe, dar mai apoi afişă un zâmbet micuţ şi îşi duse mâinile deaspra alor lui, reuşind să îşi împletească degetele cu ale băiatului. Se îndepărtă apoi de ea, iar Ji Yeon, ca o pisică leneşă, se târî până la el şi se agăţă de piciorul tânărului.
-Nee, nu am auzit nimic, dar să ştii că şi eu te iubesc oricum, şi de ce te îndepărtezi de mine? Ya! , spuse cu o voce copilăroasă, spunând la "r" "l", de parcă nu ar fi putut să pronunţe litera aceea. După asta, el se aşeză în stil turceşte şi aşa făcu şi ea, fiindcă mai devreme arăta ca un copil ce se agăţase de mama lui ce trebuia să plece de acasă şi nu dorea să rămână singur.
-Facem yoga? întrebă amuzată şi îl privi, ţinându-şi spatele drept. A chicotit, dar se opri când a auzit întrebarea despre prietena ei. O minţise pe Ji Yeon şi asta o cam supărase, şi acum dorea să stea numai cu Chris, care oricum i-a făcut dimineaţa şi ziua mai bună.
-Nu ştiu dacă a terminat şi nu trebuia să aştept, trebuia să ţin de pază... dar... din moment ce m-a minţit, nu mai are niciun rost să o aştept şi să merg cu ea peste tot. Te am pe tine, până la urmă şi asta e tot ce am nevoie. Acum..continuăm yoga? întrebă la final, iar apoi îşi lipi buzele de obrazul lui sărutându-l scurt şi lăsând să se audă un sunet gen "chu" . Îşi duse de asemenea mâna sub bărbia lui şi afişă un zâmbet micuţ mai apoi.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 1:06 pm

Chicoti cand auzi partea cu yoga si apoi se incrunta copilaresc.
-Cum adica ma ai pe mine? Stai! N-o sa te tii dupa mine la fiecare pas, nu? intreba precaut, apoi privi inelul de pe degetul sau.
- Deci...suntem sot si sotie, am voie sa te insel? Te log dulce ca o savalina. o privi cu ochii mari prefacandu-se ca mai are putin si incepe sa planga. Gandea si el logic ca raspunsul va fi negativ, dar nu strica sa glumeasca putin.
-Uite, daca ma lasi sa te inel, imi alegi tu amantele, vlei? Si eu iti aleg amantii. clipi des si copilaresc sperand sa mearga, desi totul era doar un joc copilaresc trecut prin mintea sa. Se gandea deja la ce amanti sa-i aleaga fetei, probabil un caine sau un motan, mergea si o broasca testoasa.
Probabil dupa ani in care se comportase asa, isi dadu in sfarsit seama ca trebuie sa fie mai matur pentru varsta sa, dar nu prea-i pasa de asta, era cum era si se multumea cu modul sau de "a fi".
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 1:24 pm

-Nu, nu o să mă ţin după tine ca o disperată. Până la urmă, ai şi tu o viaţă în care nu trebuie să mă bag cu totul, zise şi zâmbi. Cu siguranţă îi va respecta viaţa personală şi nu va fi atât de posesivă cum sunt multe fete dar şi băieţi în zilele de azi. Poate doar geloasă, pentru că... el arată bine şi după cum pare, are multe admiratoare. Nu dorea să îl piardă, era tot ce avea mai preţios, aşa că o să facă tot posibilul ca el să rămână al ei.
Mai apoi băiatul o rugă să îl lase să o înşele, dar dacă ea îl va lăsa, îi va putea alege amantele. Îi surâse ideea, aşa că a dat din cap în sens afirmativ, afişând un zâmbet dulce şi foarte drăguţ.
-Dar, înainte să te las să mă înşeli... trebuie să îmi marchez propietatea privată. A început să râdă uşor şi îşi duse chipul către gâtul lui, muşcându-l destul de tare încât să îi lase semn. Spera ca el să nu facă acelaşi lucru cu ea, adică, măcar să nu o muşte de gât, fiindcă gâtul era unul dintre punctele ei supermegaextra sensibile şi probabil ar fi scos câteva sunete care nu i se potrivesc inocenţei ei.
-Deci... da, te las să mă înşeli cu: iepuraşul meu de pluş cu nas de porc şi cu ... cu câinele meu! Acum tu, alege-mi amanţii.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:21 pm

O privi putin ciudat cand auzi de 'proprietate privata', scanci usor de durere privind-o cu coada ochiului, chiar nu era nevoie sa faca asta, erau intr-un fel casatoriti. El n-avea de gand sa-i lase un semn, caci stia deja ca-i apartine.
- Wow! M-ai facut deja zoofil, crezi c-o sa ma culc cu un caine? ridica sceptic o spranceana, apoi incepu sa rada privind-o.
-Okei, atunci tu...poti avea ca amant principal... spuse ganditor si lua o piatra mica de langa el intinzand-o spre fata.
- Poftim, meriti tot ce e mai bun! zise pe un ton copilaresc, specific lui si zambi usor mandru.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:38 pm

-Dar tu crezi că o să mă culc cu o piatră? Eh, măcar nu e un câine, spuse şi începu să râdă, apoi adăugă:
-Şi o pot lăsa pe pat, iar eu pot dormi liniştită. Râse în continuare când auzi şi ultima replică a băiatului. Merita tot ce e mai bun, deci, nu? Păi, tot ce e mai bun, e el. Nu piatra, nu un câine, nu un iepure-porc, nu nimic. Totuşi, ca să pară că acea piatră are măcar un sufleţel, a scos un marker de prin geantă şi i-a făcut nişte ochi, nas şi o gură care semăna cu: ">", de parcă ar fi dorit să îi dea un sărut.
-Asta e cea mai preţioasă piatră, nu? Din moment ce mi-ai dat-o tu, normal că e! Îi arătă apoi faţa pietrei şi râse uşor. Dacă mă uit mai bine, seamănă cu tine. Am dreptate?
Se ridică uşor şi apoi se aşeză încet deasupra lui, făcându-l să se întindă pe spate. Duse piatra lângă capul băiatului, încercând să găsească vreo diferenţă, însă nu găsi niciuna.
-Singura diferenţă e că... tu eşti my first love şi sper că şi ultima, iar piatra asta , pardon, amantul meu, o să fie cineva neimportant.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:45 pm

Se lasa usor pe spate apoi privi piatra.
-Seamana cu mine? Chiar deloc! Nu vezi? Eu am alta culoare la ochi, in plus nasul meu nu e asa de mic si cine a spus ca am un cap asa deformat? intreba pe un ton amuzant privind piatra.
-Si...cam cine va fi piatra asta? ridica o spranceana ducandu-si ambele maini pe talia fetei fara s-o scape din privire.
-Nu-mi spune ca deja avem un copil, ca o sa-mi pice fata? Stai! Amantul tau defapt e copilul nostru?! Hei! Nu-mi viola copilul, stii cat am muncit la el? In plus, nu esti pedofila, sper... zise bosumflat precum un copil mic punand mana pe piatra.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:02 pm

-Oh ba da, sweety, avem un copil. Tadadam! Şi îl cheamă... Hyungjoon? Şi nu, nu sunt pedofilă; crezi că mă cheamă Chris? începu să râdă şi lăsă piatra jos, împletindu-şi degetele cu ale lui şi se lăsă mai jos, până când îi atinse fruntea cu a ei. Îl privi în acei ochi superbi şi simţi cum se pierde încetul cu încetul. Privi mai apoi degetul lui, pe care se afla inelul, apoi la al ei şi zâmbi dulce.
-Ai muncit la el pe barcă, nu-i aşa? În acea noapte minunată când mă urcasem pe tine. Ah, şi primul nostru sărut care nu l-am avut a fost atât de dulce, încât nu mă mai săturam , începu ea să abereze aiurea şi începu să şi râdă în acelaşi timp. Îşi ridică capul puţin mai sus şi îl privi, axându-se mai mult la buzele lui şi i le atinse cu degetul. Era a doua oară când îi atingea buzele, dar măcar acum nu mai era nevoie să se scuze când face asta. Buzele lui erau atât de moi şi catifelate, iar acest lucru o făcu să-şi umezească uşor buzele în timp ce îl privi.
-Baby, let's have some fun, spuse şi acum era rândul ei să se joace puţin cu el. Îi atinse uşor gâtul privind urma ce i-o lăsase mai devreme, apoi privirea îi coborî asupra abdomenului lui şi îşi băgă încet mâna sub tricou.
-Sau mai bine am face asta după nuntă, lună de miere şi multe luni. Începu să râdă uşor în timp ce îşi retrase mâinile.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 1:03 am

-Hei! Eu nu sunt pedofil, si nu puteai sa-i dai si tu un nume mai dragut? Cum ar fi...Lee HongKi, e mai bun, sau...G-Dragon si ala arata bine, dar defapt ar fi trebuit sa-l cheme Kwon Ji Yong, hei ce zici sa alegem pe cineva din trupa B2st? intreba entuziasmat, da...el era deja pe alta planeta, probabil Marte, dar si Jupiter era o alegere buna, dupa parere sa.
A privit-o fara sa mai zica nimic si a lasat-o sa faca ce vrea, nu voia sa-i strice "distractia". Ridica sceptic o spranceana, mda..nu era imaginatia lui fata chiar luase totul in serios, nu-l deranja asta, din contra ii placea, dar nu dorea ca apoi sa i se planga lui pe cap ca el e de vina pentru tot ce s-a intamplat.
-Sau..mai bine, am face asta pe un pat, nu pe o stanca, ce zici de ideea mea? clipi des si copilaros dand sa se ridice. Nu dorea sa aibe probleme cu spatele, inca nu avea cincizeci de ani sa i se intample asta.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 1:37 am

-Ji Yong? Kwon Ji Yong? B2st? Pe care planeta gumei la mâna a doua eşti? Întrebă începând să râdă şi îl ciufuli uşor pe băiat. El se ridică apoi şi aşa făcu şi ea.
//Sau...mai bine, am face asta pe un pat, nu pe o stâncă, ce zici de ideea mea?// Îşi muşcă uşor buza inferioară şi îl privi atentă în ochi. Îl absorbea din priviri, cum făcea de obicei.
-Ne, mai bine pe un pat, aprobă ea şi îşi duse mâna la ceafă, zâmbind într-un mod tâmp şi se înroşi încetul cu încetul. Când era vorba de asemenea lucruri, se înroşea imediat, mai ales când vorbea cu un băiat. Îşi întoarse încet capul într-o parte, gândindu-se că băiatul nu a văzut că a roşit şi începu să dea din mâini repede. Şi-a atins obrajii cu mâinile, să verifice dacă mai arde la fel de tare ca la început. A crezut că i-a trecut din roşeală, dar nu şi, şi-a întors capul către băiat. Se lăsă puţin în jos şi luă piatra, băgând-o în buzunar.
-Haide să îţi arăt amantele, spuse şi întinse uşor mâna către el, ca să o apuce şi să meargă către casa ei.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 7:30 am

Incepu sa rada cand auzi "remarca fetei, dar se potoli intr-un final. Isi sterse hainele de praf, normal ca mai bine pe un pat, nu dorea ca prima data sa fie pe o canapea si nicidecum pe o stanca, un loc normal, probabil cel mai normal loc era patul, deja i se facuse somn. Isi duse o mana la gura si casca.
-Okei, hai sa le vad, poate o sa am o aventura cu vreuna dupa ce le cunosc. spuse in gluma si isi intinse spatele privind-o cu coada ochiului.
Normal ca glumea, n-avea de gand sa se culce, defapt n-avea de gand sa intretina relatii sexuale cu o jucarie si un caine, de culcat avea sa se culce cu ele, dar la modul adevarat al cuvantului "culcat", nu la inventia tinerilor din zilele acestea.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 8:40 am

Tânărul nu îi apucase mâna, deşi cu siguranţă o văzuse pe fată aşteptându-l să facă asta. S-a bosumflat uşor şi făcu un botic mic şi drăgălaş, începând să meargă deasupra stâncilor cu destulă grijă.
-Ce zici de un threesome? întrebă ea, mai mult în glumă, întorcând capul către băiat să îi vadă reacţia, şi din această cauză a alunecat încet, dar nu a căzut. Se panicase în acel moment şi îşi duse mâinile la piept, mai exact la inimă şi răsuflă uşurată.Fuck my life, mi-am văzut toată viaţa înaintea ochilor. Shuu, trebuie să fiu mai atentă de acum înainte. L-a aşteptat pe băiat, care era la vreo 1 m distanţă de ea şi l-a apucat rapid de mână. O strânse destul de tare, că dacă va cădea, el să o poată trage sus şi să nu o lase să se rănească. Îl privi, aşteptând răspunsul pentru întrebarea de mai devreme.
Dacă o să cadă el, cad şi eu, asta e 100% asigurat, îşi zise în gând păstrându-şi boticul de mai devreme. Îşi împleti degetele cu ale lui, atmosfera fiind destul de plăcută în jur. Iar locul în care se aflau, ei ţinându-se de mână, dădea un aer romantic şi special.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 10:43 am

O privi cu coada ochiului chicotind vizibil. Deveni serios si o urma fara sa-i raspunda insa la intrebarea pusa, o privea atent. A intins o mana spre ea cand vazuse ca era sa cada, rasufla usurat.
- Sa nu ma mai sperii asa... spuse destul de incet. Era destul de romantic s-o tina de mana, insa i se parea si un gest de copii mici, mai ales ca lui nu-i placea sa fie tinut de mana, ofta si o lasa pe fata sa faca ce vrea, oricum nu prea mai conta.
Incepuse sa se gandeasca la intrebarea ei, era destul de ciudat ca-i trebuia timp de gandire pentru asa ceva.
-Suna destul de bine, o aduci si pe prietena ta? intreba prefacandu-se serios, zambi usor din coltul gurii, nici nu-i venea sa creada ca tocmai spusese asa ceva. Inspira adanc incercand sa-si tina rasul in frau.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 12:06 pm

Auzi băiatul oftând şi se opri în faţa lui, nedându-i drumul la mână. Apoi realiză că el oftă imediat după ce îl apucă de mână.
-Ce e, de ce oftezi? A privit mâinile lor, apoi îi dădu drumul, crezând că acesta era motivul pentru care oftă şi adăugă: Oh, îmi cer scuze. Îşi duse mâna la ceafă, frecându-se puţin şi încercă să zâmbească măcar câteva secunde, dar nu prea a reuşit şi îşi muşcă încet buza. Începu iar să meargă, lăsându-i mâna în pace. Mai apoi auzi întrebarea lui, legată de prietena ei.
-NU! Normal că nu, hon- Chris. M-am referit la acel threesome, adică eu, tu şi una dintre amantele tăle, adică acea jucărie de pluş! A început să chicotească uşor, gândindu-se ce ar fi dacă chiar s-ar întâmpla asta. Îşi scutură capul, spunându-şi că nu are cum să se întâmple asta prea curând, sau poate, nu s-ar fi întâmplat niciodată.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 12:38 pm

Zambi calm fara sa mai zica ceva, o perioada de timp se lasase linistea si era mai apasatoare decat putea crede. Inca-i simtea caldura mainii intr-a sa, stranse pumnul si inchise ochii, parca acea caldura i se imprastia prin tot corpul si ii dadea mici fiori de placere.
Deschise brusc ochii cand ii auzi vocea, iesind de tot din transa, sau mai bine zis din lumea sa paralela de mult pierduta, nu se mai simtise niciodata asa in prezenta cuiva si asta chiar ii dadea batai de cap.
-Buuu..asta nu e threesome, threesome e cu mine cu tine si cu o alta fata, nici sa nu te gandesti la baiat, ca nu vreau sa fiu violat, nu sunt homofob, dar nu vreau sa ajung papusa unui pachet de muschi fara creier! spuse pe un ton copilaresc si amuzant privind-o.
Isi incrucisa mainile la piept prefacandu-se suparat.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 12:59 pm

Îşi băgă mâinile în buzunarele de la pantaloni şi îl privi cu coada ochiului în timp ce mergea pe stânci, iar într-un final, a ajuns cu picioarele pe nisip. Deci el dorea clar încă o fată pentru acel threesome, dar ea dorea o jucărie, deoarece jucăria nu putea face nimic şi momentele speciale erau numai între ei doi şi asta era to ce conta.
-Ştii ce? Mai bine numai noi doi. Eu nu vreau să ajung păpuşa unei fete cu sânii gigantici şi oricum nu mi-ar oferi nicio plăcere mie, poate doar ţie. A scos limba la el, strâmbându-se uşor şi când se apropiaseră încetul cu încetul de far, văzu cum prietena ei ieşise de acolo şi nu o miră faptul că era cu un băiat. Se ascunse după spatele lui, nedorind ca ea să o vadă şi să o pună să rămână acolo.
-Ugh... a ieşit Mi Nyu de acolo, lasă-mă să mă ascund după tine, aşa nu mă poate vedea şi nu mă va opri cu ea în plajă. Îşi încleştă degetele în tricoul băiatului şi luă aceaşi poziţie ca şi Chris, lipindu-se complet de el.
-Nu te mişca până nu pleacă, te rog. Te implor. Fac orice!
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 1:07 pm

Chicoti cand o auzi, apoi se stramba copilaresc, precum ii era si specific lui.
-Mnu..cred ca sanii mari imi ofer placere. spuse incet si morocanos. Pentru el nu prea conta cum arata o fata, defapt de aceea poate era putin si mai ciudat, nu-i placeau fetele cu sanii uriasi si fundul mare, mai degraba ii provocau scarba. Nu stia de ce, invatase de la parintii sai ca o femeie trebuie respectata asa cum e, si nu dorea o fata dotata la corp si cu un gram de creier in cap.
-Mai bine ii arati ca ai stat de paza si nu te va opri caci o sa am o explicatie perfecta pentru ea, cum ea a avut putina "treaba", ii spunem ca si noi avem, defapt chiar o sa avem "treaba" in seara asta, nu e vina mea daca n-o sa te las sa dormi. dadu inocent din umeri prefacandu-se ca fluiera.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 1:39 pm

Ascultă cu atenţie fiecare vorbă a băiatului, şi când îi zise că vor avea "treabă" în acea seară, se înroşi şi strânse mai tare de tricoul lui, încercând să se păstreze calmă.
-Nee?întrebă mai după puţin timp şi când crezu că ar fi cazul să se ducă la prietena ei, veni lângă băiat şi îl privi cu coada ochiului. Eşti sigur că o să înghită asta? Uhm, lasă, uite! Vine! Oh.
În timp ce Mi Nyu se apropia de ei, lui Ji Yeon îi venea să se tot îndepărteze. De când auzi acele sunete scoase de ea nu prea ar mai fi vrut să vorbească [,] cu Mi Nyu câtva timp. Era destul de ciudat să audă astea.
-Hei, Ji Yeon, haide în apă! Am terminat, zise ea cu mare entuziasm, dar Ji Yeon îi răspunse:
-Ne, nu mai pot acum. Am ceva treabă.
-Of haide, poţi face mai târziu, replică Mi Nyu dându-i o privire destul de verde. Acum aştepta ca tânărul să îi explice de ce nu mai poate acum. Poate aşa o va lăsa să plece. Îl privi cu coada ochiului pe băiat şi îi dădu un ghiont ca să înceapă să vorbească.
Încă se gândea la ceea ce spusese băiatul mai devreme. Oare chiar era serios, sau glumea? Ar fi vrut să o lămurească, aşa măcar să nu-şi facă speranţe aiurea.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 1:56 pm

O analiza atent pe prietena fetei , si chiar voia sa-i spuna ceva "dragut" la cum arata, dar se abtinu s-o critice, de frica sa nu se supere Ji Yeon pe el, numai asta-i mai lipsea, s-o piarda, sigur se interna singur la nebuni. Cand simtii ghiontul fetei isi dresa glasul.
-Scuzati-ma domnisoara, pardon, va jignesc daca va numesc 'domnisoara', adica nici asta nu mai sunteti... de pe la cinspe ani... isi dadu ochii peste cap, apoi reveni la subiect.
-Si..cum a spus si ea nu poate veni caci ... avem putina "treaba" referindu-ma ca vrem sa intretinem relatii sexuale. isi dadu din nou ochii peste cap, parca vorbea cu un copil de doi ani ce trebuia sa-l educe.
-As dori ca atunci cand ma vedeti in prezenta prieteni dumneavoastra sa stati cat mai departe, inteles? intreba privind-o usor nervos pe fata din fata ei, nu o cunostea deloc, dar putea sa-si dea seama ce persoana putea fi. Nu-i venea sa creada ca-i vorbise asa politicos.
Ai sa-mi ramai datoare pentru comportament.. si-a spus in gand indreptandu-si privirea spre Ji Yeon.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 2:20 pm

Ascultă acea conversaţie, sau mă rog, nu prea se putea numi conversaţie având în vedere faptul că numai Chris vorbea iar Mi Nyu se tot strâmba la el. La fiecare replică ce o spunea el, Ji Yeon dădea din cap în semn că da, fiindcă prietena ei se uita şi la ea din când în când să vadă dacă e de acord cu ce a zis el. La final, Mi Nyu nu a mai zis nimic şi probabil s-a supărat, dar asta e, nu era o atât de bună prietenă încât să renunţe la Chris pentru ea. O cunoştea de mai de mult, dar nu ajunse să se înţeleagă atât de perfect cum o făcuse cu Chris în doar câteva zile.
Se întreba cum de Mi Nyu nu comentase până acum, sigur păţise ceva sau... poate pur şi simplu dorea să scape şi ea de Ji Yeon şi asta ar fi fost o şansă perfectă.
-Mulţumesc, îi spuse lui şi se ridică încet pe vârfuri, sărutându-l scurt şi dulce pe obraz. Şi uhm... yeah... tu chiar erai serios la faza cu... relaţiile sexuale? întrebă încet,ducându-şi o mână la ceafă şi încercă din răsputeri să nu se bâlbâie.
Cu toate că mai devreme îşi ceruse scuze din cauza că îl apucase de mână, făcuse asta iar. Pur şi simplu simţea nevoia de a-l ţine de mână şi atâta tot.
-Măcar o dată, până acasă, lasă-mă să te ţin de mână, te rog. Au mers vreo 15 minute până la casa fetei, iar când au ajuns, Ji Yeon a dat drumul mâinii lui şi intră în casă cu el. Încă aştepta răspunsul la întrebarea lui. Se gândea că el glumeşte, dar în niciun caz nu credea că e adevărat ce a zis.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 2:39 pm

Zambi mandru cand isi primi "recompensa". Se straduise destul de mult sa fie calm si sa poarte o conversatie civilizata, ceva foarte rar pentru el, care incepe sa critice o persoana fara s-o cunoasca. Se enerva pe unele persoane doar daca le privea, nu stia de ce, putea spune doar ca asa era el. Zambi lasand-o pe fata sa faca ce vrea, defapt mereu facea asta, trebuia sa-i faca pe plac, fara sa stie ea, intr-un anumit fel.
Un sfert de ora, atat i se paru ca durase drumul pana la casa fetei, lui ii era lene sa faca si doi pasi.
A urmat-o pe fata, in casa, fara sa scoata vreun cuvant, privea in jur curios, nu voia sa se trezeasca cu o mama pe cap, care sa-i puna intrebari indecente sau cu un tata ce sa-l intrebe daca s-a atins de fica sa.
-Hmp...pai..da, normal cu acordul tau, n-am de gand sa te violez. stramba copilaresc din nas.
Sus In jos
Park Ji Yeon-

Park Ji Yeon-


Mesaje : 71
Data de înscriere : 25/06/2011

Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 1:22 am

Se apropie încet de el, învârtindu-şi inelul pe deget. Se opri în faţa lui, lăsând o mică distanţă între ei şi îi ridică mâna băiatului, privind inelul care i-l dădu ea.
-Acordul meu? Păi, din moment ce am acceptat să ne căsătorim, nu e logic că accept şi asta? Întrebă ea, afişând un mic zâmbet în colţul gurii.
-Oh era cât pe ce să uit, vino. Merse către camera ei, urmată de băiat şi intră în încăpere, căutându-şi iepuraşul acela al ei, iar când îl găsi, i-l dădu băiatului. Uite-ţi una dintre amante, cealaltă amantă e plecată momentan. Apropo, legat de conversaţia de mai devreme. Nu o să facem un threesome, nu? Doar noi doi, da? Eu şi cu tine, atât. zise începând să râdă încet şi se aşeză pe pat, privindu-l atentă, nedorind să-i scape un detaliu pe care să nu-l vadă.
Drept vorbind, îi era cam frică, având în vedere că e prima dată. Nici măcar nu ştie ce trebuie să facă, şi avea o grămadă de emoţii. Îşi muşcă buza puternic şi începu să se joace cu propriile degete.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Creating myself again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creating myself again   Creating myself again - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Creating myself again
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer Time :: In afara orasului :: »Far-
Mergi direct la: