Summer Time
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Alone in Pandemonium.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:13 am

Yep, sunt gata, spuse zâmbind veselă şi ieşid din casă, închizând uşa în urma ei. Îşi împleti degetele cu ale lui, zâmbind larg şi dulce şi începu să meargă încet, fără grabă pe lângă el. Nu avea de ce să se grăbească, mai ales că adora să fie în preajma lui.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:22 am

- Si te`ai gandit ? Ce facem in seara asta ? o intreb eu in timp ce ieseam din cladire . I`am zambit larg . Aveam multe idei , dar nu stiam pe care sa o punem in practica . Mi`ar fi placut sa mergem in parcul de distractii , la un film , sau pe plaja .. Asta ar fi fost frumos .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:28 am

Hmm, păi să vedem, ce-ar fi să mergem la un film şi apoi la o mică plimbare oriunde vrei tu? întrebă zâmbind dulce şi îl privi. Ochii ei negrii, străluceau uşor când ieşiră afară. Privi câteva clipe cerul, apoi din nou pe el.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:34 am

- S`a facut . spun eu incantat . Ajunsi la cinema , ma uitam lung la afise . Ce film sa vedem ?
- Ce gen iti plac ? Pe astea doua le`am vazut , dar nu`i nici o problema , daca tie iti plac . spun eu zambindu`i larg , artatnd spre un film de actiune si o comedie .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:38 am

Îl prefer pe cel de acţiune, spuse şi privi afişele, apoi pe el. Îl strânse uşor de mână, şi surâse dulce, apropriindu-şi chipul de al lui, uşor şovăitoare. Îl sărută timidă.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:47 am

I`am raspuns la sarut , mai pasional . Mi`am dus o mana pe talia sa , lipind`o de corpul meu . Mi`am strecurat usor limba printre buzele sale , cercetandu`i gura cu atentie . In cele din urma ne`am dezlipit si am sarutat`o iar , mult mai scurt .
- Incepe in zece minute . Putem sa intram sa ne ocupam locurile .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:52 am

Îşi duse un braţ după gâtul lui, iar celălalt şi-l lăsă pe pieptul acestuia, simţindu-şi inima bătând. Îşi întredeschise buzele, simţindu-i limba cum îi explora în voie gura şi roşi. Deschise ochii, atunci când acesta rupse sărutul şi îl privi zâmbind.
Ok, spuse zâmbind şi îl luă din nou de mână.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:59 am

Am zambit fericit , luand biletele si o punga de popcorn si intrand in sala . Era complet intuneric . O tineam pe fata de mana , tragand`o usor dupa mine . In cele din urma ne asezam . Ne`am ocupat locurile undeva mai in spate . Mi`am dus mana dupa gatul sau , sprijinidu`mi capul de al sau .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:05 am

Se aşeză jos şi zâmbi când îi simţi mâna după gâtul lui. Îl privi cu coada ochiului, ştiind de pe acum că nu va putea fi atentă la film. Atâta vreme cât era lângă el, nu mai conta nimic pentru ea.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:17 am

Filmul incepuse. Era actiune combinata cu putin romantism si putina comedie . Era totusi un film bun , merita vazut . Si totusi , nu ma puteam concentra la acesta . Ma minteam spunandu`mi ca e din cauza ca l`am mai vazut si mi`a scazut interesul , dar nu .. inima mea batea prea repede ca sa fiu plictisit .. Desfacusem punga de popcorn . Am luat o floricica si am introdus`o in gura , apoi intinzandu`i punga fetei .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:21 am

Încercă să pară cât de cât atentă la film, chiar dacă nu-i reuşea asta şi luă câteva floricele din pungă, începând să ronţăie la una dintre ele. Îl privi scurt şi zâmbi dulce şi fermecător.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 6:02 am

Timpul trecea foarte greu , atentia fiindu`mi indreptata doar asupra fetei . Rontaia niste popcorn si privea filmul . Cel putin , asa vedeam eu . Sala era foarte intunecata , dar ochii mei se adaptase . Am inceput sa ma joc incet su parul ei roscat . In cele din urma s`a terminat . Am zambit si am luat`o pe fata de mana . Se aprinse becurile si ochii ma dureau .
- Ti`a placut ? o intreb eu zambindu`i .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 6:06 am

Nu era deloc atentă la film, şi la sfârşit habar nu avea despre ce fusese vorba. Miji ochii, încruntându-se într-un mod adorabil şi copilăresc atunci când se apirseră luminile şi îl privi.
Aha, spuse zâmbind. Se uitase la ecran, dar nu înţelesese nimic. Îşi împleti degetele cu ale lui.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:17 am

Am iesit impreuna din cinema si am traversat strada .
- Vrei inghetata ? o intreb eu zambind . Ma uit la sortimente , nehotarat .
- Eu vreau de cocos . spun zambind . Era preferata mea .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:20 am

Ciocolată, spuse zâmbind veselă, copilăreşte. Îşi trecu mâna prin părul lui, şi surâse uşor. Îşi lăsă capul pe umărul lui.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:24 am

Am luat inghetatele si le`am platit . I`am dat`o fetei zambindu`i . Intr`o mana tineam inghetata si in cealalta , mana ei finuta . Am inceput sa ne plimbam prin parcul ce se intindea mult in fata noastra .
- Ce gen de muzica asculti ? intreb eu , dorind sa stiu mai multe despre ea . Dorind sa stiu totul .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:25 am

Hip-hop, pop, şi unele melodii rock, gen Scorpions şi Sonata Artica, spuse şi luă o gură din îngheţată, trecându-şi lent limba peste buze. Tu? întrebă.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:32 am

- Dubstep , unele rock mai ales balade , pop , k-pop , hip hop , club si .. depinde , remixuri . am spus eu zambind larg . Nu puteam trai afar muzica . Nu incercasem , dar nu vroiam sa ma sinucid , deci ..
- Flori preferate ? intreb eu in continuare .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:34 am

Trandafirii şi crinii imperiali, spuse, ochii ei strălucind într-un mod superb din cauza luminii slabe aruncată de felinarele ce împrejmuiau strada.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:58 am

- Culorile preferate ? continui eu sa o intreb . Nu prea stiam ce intrebari sa`i mai pun si totusi aveam impresia ca nu stiu mai nimic despre ea , dar ca si cum as cunoaste`o de o viata . Era ceva incurcat .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 9:05 am

Albastru, negru, roşu şi gri, spuse şi se opri lângă o bancă, făcându-i semn să se aşeze lângă ea. Îi zâmbi dulce.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:55 am

Imi plac primele doua si verdele . spun eu zambindu`i din toata inima . Era atat de usor sa fiu eu in prezenta ei . Eu , cel timid , nu acela ce vrea sa para cum nu prea e ... Dar aveam o imagine de pastrat , totusi .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:57 am

Îşi lăsă capul pe umărul lui, jucându-se cu degetele lui. Zâmbi dulce şi îl privi printre gene în ochi, apropriindu-şi chipul de al său. Îşi lipi fruntea de fruntea lui zâmbind.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 12:24 pm

Am stat privind`o intens in ochi , ducandu`mi o mana pe obrazul ei . Imi placeau momentele acestea , romantice , in care puteam sa o admir . Ochii ei mari erau atat de inocenti . In cele din urma am sarutat`o lent.
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 12:30 pm

Îşi duse palmele pe chipul lui, răspunzându-i la sărut. Ca de fiecare dată când o săruta, simţea mii de fluturaşi în stomac, dar nu-i displăcea. Se lipi uşor de el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Alone in Pandemonium.
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer Time :: Locuinte :: »Case-
Mergi direct la: