Summer Time
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Alone in Pandemonium.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:19 pm

Hmm, dar nu vreau, nu încă, spuse şi se întrebă când naiba trecuseră atât de repede 4 ore? Îl sărută scurt pe gât.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:23 pm

- Atunci banuiesc ca iti este foame si frig .. si te duc sa luam cina ? intreb zambind , multumit de ideea ce imi venise . Si asa parca simtisem ceva in stomacul meu si daca nu ma insel , se si auzise ceva . Nu mancasem decat tampenii in ziua aceea . Alune , seminte , popcorn , ciocolata si inghetata .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:28 pm

Eşti un geniu, spuse şi chicoti slab, apoi îl privi în ochi. Şi deaia te iubesc, adăugă, mai apoi sărutându-l scurt.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:36 pm

- Si pentru ca sunt frumos . spun eu abtinandu`ma sa nu rad si trecandu`mi mana prin par , avand o fata gen " bad boy " . Incep sa rad , nereusind a ma mai abtine . Ne ridicam de pe banca si ne indreptam spre iesirea din parc . Fix peste drum de acesta , era un local bun . Am prins`o iarasi de mana si in cateva clipe am ajuns . Am cerut o masa mai retrasa si am primit`o . O chelnerita ne`a adus meniurile . Il deschid rasfoind paginile .
- Ce ai vrea ?
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:43 pm

Începu să răsfoiască meniu. Îşi comandă doar o salată având în vedere că nu îi era chiar aşa de foame. Îl privi.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:48 pm

- Eu vreau spaghette de care`o fi astea , si aduce`ti va rog o sticla de vin rosu . ii spun eu chelneritei ce noteaza si pleaca .
- Si te`ai incalzit ? intreb eu zambind , realizand ca afara incepu sa bata vantul si mai tare .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:52 pm

Nici nu-mi era frig, spuse zâmbind dulce. Îşi aranjă coada pe umăr şi cămaşa în carouri ce o purta.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:56 pm

- Deci sa inteleg ca toate presupunerie mele erau gresite din moment ce nu ti`e foame si vrei doar o salata si nici frig nu`ti era .. spun eu ca si cum as fi confuz . Am chicotit .Femeia ii aduse salata fetei si sticla de vin . Spaghettele durau mai mult . Lichidul rosu a fost turnat in doua pahare si servit fiecaruia . Chelnerita plecase .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:00 pm

Cam aşa ceva, spuse şi râse slab. Luă puţin salată, clipind de câteva ori. Începu să-şi legene uşor piciorul.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:03 pm

Am luat o gurita din vinul acela , mai apoi ramanand inca un sfert de pahar . Ii dadusem de gust , si era bun . In cateva minute , imi aduse si mie spaghettele. Imi infing sceptic furculita in ele , prevazand ca n`o sa`mi placa . Am introdus chestia aceea in gura si spre surprinderea mea , era chiar buna .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:07 pm

Începu să mănânce liniştită, fără a se grăbi. Îl privea calmă, zâmbindu-i drăgăstos, ori de câte ori se uita la ea.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 2:34 am

Am continuat sa mestec pastele acelea ce mi se parea ca inceapea sa fie ca si guma de mestecat , dar nu am bagat de seama . Dupa ce ma saturasem de chestia aia , am lasat tacamurile pe masa si am mai sorbit din vin .
- Mai vrei ceva ? o intreb eu zambindu`i bland .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 2:35 am

Nţ, m-am săturat, spuse zâmbind dulce şi împinse bolul ce mai avea puţină salată în el, într-o parte. Luă o gură din paharul cu vin.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 2:19 pm

I`am zambit dulce , gandindu`ma sa ii pun o intrebare , fiind chiar curios de raspuns ..
- Tu .. cati prieteni ai avut ? Si care a fost cea mai lunga relatie a ta ? o intreb eu muscandu`mi buza .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 2:01 am

Îl privi calmă, jucându-se cu o şuviţă din părul ei roşcat.
Hmm, doi până acum, iar cea mai lungă relaţia a fost de şase luni, spuse zâmbind dulce.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 7:47 am

- E bine .. spun inghittind in sec . Nu prea puteam crede ca o fata .. ca ea .. avusese doar doi prieteni . Relatie de 6 luuni ? In sase luni ma combinam cu cel putin 100 de fete . Mi`am muscat buza preferand sa nu ii spun asta...
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 8:06 am

Îl privi atentă şi clipi de câteva ori .
- S - a întâmplat ceva ? întrebă calmă , surâzând dulce . Îşi trecu mâna prin păr , dându - l pe spate .
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 8:09 am

- Nu .. spun chicotind incurcat .. da` esti sigura ca doar 2 ? Adica.. Cum de ? O fata frumoasa ca tine ar trebui sa aiaba toti baietii la picioare .. spun eu rosind putin .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 8:12 am

Roşi când îl auzi şi aprobă scurt . Multă lume spusese acelaşi lucru , dar na , aparenţele înşelau deseori , după cum spusese chiar el odată .
- Yep , doar doi , spuse surâzând dulce .
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 1:14 pm

- Mmm .. Ok .. spun eu inca mirat . Acum tot ce speram e sa nu ma intrebe acelasi lucru , raspunsul fiind exact pusul la ceea ce spusese ea . Am rosit usor si mi`am muscat buza , abea acum mustrandu`ma constiinta .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 1:24 pm

- Eşti sigur că eşti bine ? întrebă şi îl luă de mână . Dacă vrei plecăm , adăugă zâmbindu - i cald .
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 1:27 pm

- Sunt foarte bine . N`ai de ce sa`ti faci griji . spun eu zambindu`i larg apoi chicotind . Eram bine , doar incercam sa evit urmatoarea intrebare si nu aveam idee cum . Asta pana cand nu spusese tocmai ea solutia .
- Si totusi am putea sa plecam ... Mai vii pe la mine inainte sa te duc acasa ? intreb eu avand o idee mult mai buna decat cea cu restaurantul .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 2:00 pm

Îl privi , zâmbind dulce . Se gândi câteva clipe .
- Da , oricum nu mă aşteaptă nimeni , spuse calmă şi zâmbi mai apoi , clipind des .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Alone in Pandemonium.   Alone in Pandemonium. - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Alone in Pandemonium.
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer Time :: Locuinte :: »Case-
Mergi direct la: