Summer Time
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I never be alone

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:16 am

A trecut o capuna prin frisca, apoi a mazgalit-o pe bruneta cu ea la gura.
-Ahm, scuze, era prea multa frisca. spuse zambind incoent, apoi musca din caspuna privind-o cu coada ochiului.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:19 am

-Nu minti?intreb luand putina frisca si intinzandu-i frisca pe fata zambind stergandu-se apoi de frisca.E cute cand faci fata aceea inocentaspun pe negandite si zambind apoi.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:25 am

Nu... nu putu sa termine propozitia ca se trezi cu substanta alba si dulce pe fata.
-Bine, gata! Asta e razboi! Tu ai vrut-o! a spus luand pe doua degete frisca incepand sa i-o intinda brunetei pe fata, apoi pe gat.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:26 am

-Esti raumurmur luand la randul meu frisca intinzandui-o pe fata chicotind incet.Noroc ca e dulce friscacontinui dandu-ma la o parte incercand sa scap de mai multa frisca pe mine.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:50 am

Isi trecu limba peste degetele pline de frisca, apoi peste buze.
-Hm...da-mi sa ma sterg pe ceva altfel o sa ma sterg pe bluza ta, crede-ma, nu vrei sa fac asta! chicoti
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:51 am

-Atat iti trebe sa te stergi de bluza mea ca vei face dus cat de curand.spun luand doua servetele si dandu-i unul incepand sa ma sterg de frisca de pe fata coborand pe gat cu celalat servetel.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 6:01 am

A luat servetelul de la bruneta stergandu-si fata.
-Hm...doar incerca-ma, nu vrei sa afli ce vei patii daca ma mai provoci asa de mult. rase scurt din coltul gurii.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 6:02 am

-Ceva de stiut despre mine,imi place sa provoc unele persoanespun zambind si scotand limba la el curandu-mi gatul de frisca asaezandu-ma apoi din nou pe canapea punand servetelul pe masa.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 6:14 am

Isi relua locul pe canapea zambind.
-Pai...si acum ce facem? intreba destul de plictisit, se plictisea repede, mai ales cand nu avea ce face.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 6:15 am

-Habar nu am.ce vrei sa facem?intreb curioasa facandu-ma mai comoda pe canapea plictisita de numa.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 6:27 am

Pai..daca as stii crezi ca te-as mai intreba? ridica o psranceana si-si intinse spatele. Isi duse o mana la gura si casca.
Hai sa ne jucam ceva, sau...nu stiu, prezinta-mi casa. dadu scurt din umeri.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 6:30 am

-Ok.spun ridicandu-ma de pe canapea si facandu-i semn sa ma urmze.Dar nu iti dau casa nu uita acest lucru.spun zambind inocenta apoi.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 6:33 am

Hai mai! Esti rea. scoase bosumflat limba la ea, se ridica de pe canapea asteptand sa faca ea primul pas.
Cat ai dat pe ea? intreba ganditor.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 6:35 am

-In primul rand tine-ti limba in gura ca atentez la ea apoi..si in al doilea rand nu mai stiu o am de mult,dar nu mam mutat pana acum aici.spun dand din umeri luand-o spre scari si intorcandu-ma scotand limba la el.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:05 am

Cotrobai prin buzunare, scotand tot ce are pe acolo.
-Am un mp4, plus castile la el, un nasture rosu, o fundita alba si cateva scame, ajunge? intreba mai mult in gluma privind-o.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:09 am

-Tot nu primesti casa,nu e de vanzarespun chicotind incet si urcand pe scarile care duceau la dormitoare,baie si inca ceva pe acolo facandu-i semn lui Chris sa ma urmeze.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:12 am

A urmat-o pe fata punand micile chestiute inapoi in buzunar, tacu pentru scurt timp, nu se putea abtine, trebuia sa vorbeasca.
Inca nu mi-ai vazut casa, pardon..vila, tata mereu exagereaza, deci...facem schimb? clipi des.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:14 am

Incep sa rad dandu-mi incet ochii peste cap si ajungand la etaj.
-Hmm nu tot nu vreau sa fac schimb,daca vroiam sa stau in vila imi cumparam unaspun scotand limba la el ,aratandu-i baia,apoi dormitoarele si oprindu-ma la camera mea.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:39 am

Nici macar nu era atent la ce spunea fata sau la ce-i arata, nu ca nu era interesat, dar picase de mult pe ganduri. Tresari usor speriat parca scos din transa si-si indrepta privirea spre usa de la camera in fata careia se afla.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:46 am

-Aaa Chris esti bine?intreb danadu-ma din usa si lasandu-i loc sa intre in camera rezemandu-se intre timp de perete.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 8:05 am

Dadu afirmativ din cap zambind calm.
Dap. spuse scurt pasind in camera fetei.
Pot sa fac precum in filme si sa-ti caut lenjeria intima? intreba chicotind scurt.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 8:31 am

-Dai drumul,dar nu scapi de cateva injuraturi si perne in cap.spun zambind si trantindu-ma apoi pe pat privind tavanul.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 8:52 am

Uh...atunci ma lipsesc, nu vreau sa ma trezesc cu o perna in cap. chicoti si se intinse pe pat, langa fata. Isi duse mainile sub cap privind tavanul.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 8:54 am

-Asta vei pati daca te pui sa imi cauti lenjeria.Dar ce este asa de fascinant prin a cauta lenjeria mea?intreba curioasa continaund sa privesc tavanul.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 9:25 am

A dat nestiutor din umeri.
Chiar nu stiu, i-am auzit si eu pe ceilalti baieti ca cica e miraculos, mie mi se pare mai degraba scarbos. stramba din nas.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I never be alone - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
I never be alone
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer Time :: Locuinte :: »Case-
Mergi direct la: