Summer Time
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I never be alone

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 12:40 pm

Statusem destul de mult in dus se pare.Ies din baie doar cu un prosop pe mine si deschid geamul larg,punandu-mi mainile pe pervazul cald din cauza soarelui si privesc strada pustie,zambind usor calma.Imi ridic privirea spre cer usor aeriana gandindu-ma ce bine era daca nu eram singura.Imi scutur incet capul ,lasand suvitele sa se zbata in jurul chipului meu si imi inchid scurt ochii.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 12:43 pm

Ma plimbam cu castile de la mp4 in urechi, nu stiam sigur cat este ceasul, insa eram prea plictisit sa mai aflu. Ochii imi erau inchisi, iar mainile le tineam in buzunarele blugilor. Fiind sigur ca trebuie sa fie un hol, am luat-o la dreapta, insa m-am izbit putenric de o usa si am cazut pe spate, castile cazand pe langa mine. Mi-am dus o mana la frunte privind bosumflat usa.
La naiba.. am spus incet.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 12:45 pm

Am deschis incet ochii cand am auzit bufnitura.Privesc pe geam la baiatul care era pe jos si chicotesc incet.Ma schimb intr-o pereche de blugi pe picior si un maieu pe corp,lasand prosopul pe jos si indreptandu-ma ca pasi lenti spre usa.O deschid larg,privindu-l pe tanarul de pe jos zambind calma si intinzandu-i o mana pentru al ajuta sa se ridice.
-Esti ok?intreb.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 12:50 pm

Mi-am ridicat privirea spre fata zambind chinuit.
Nu stiu, cred, da, adica nu! Vad eu maine la autopsie. chicotesc si prind mana fetei ridicandu-ma. O analizez atent, parca fiecare particica din corp, apoi imi ridic privirea spre ea.
Aici nu trebuia sa fie o strada? intreb ducandu-mi o mana la ceafa.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 12:53 pm

Chicotesc incet din nou , analizandu-l din privi retragandu-mi foarte incet mana din mana lui ,pastrandu-mi zambetul totusi.
-Hmm nu chiar,strada aceea e putin mai incolo.spun rezemandu-ma cu spatele de tocul usii fara ami lua privirea de la el.
-Aylin...ma prezint intr-un final.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 12:57 pm

Privi spre locul indicat de fata, apoi si dadu incet, cu o palma peste frunte.
Ah, scuze de deranj, dar...eh..eram sigur ca aici e. zambi chinuit. Se lasa pe vine si isi lua mp4-ul de jos impreuna cu castile.
Ah, Chris, incantat. zambi calm.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 12:59 pm

-Stai calm nu mai deranjat si mersi ca nu mi-ai daramat usa.spun pe un ton amuzat dandu-ma din usa lasandu-i loc sa intre daca dorea.
-Incantata de asemenea.continui incrucisandu-mi mainile la piept din pura plictiseala.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 1:19 pm

Hei! Chiar daca ti-o daramam nu primeai alta decat de Craciun si nu de la mine, de la Domnul ce intra pe cos. scoase rautacios limba la fata. A intrat in casa fara sa se mai descalte, admira locul si-l examina la fiecare colt.
Nu-mi dai cadou casa ta? clipi des.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 1:22 pm

-Ba da imi faceai rost de o usa noua.raspund scotand si eu limba la el la fel de copilaroasa trantind usa in urma sa si indreptandu-ma spre living facandu-i semn sa ma urmeze.
-Si eu ce primesc in schimb?intreb privindu-l cu o fata inocenta desi puteam fi a dracu.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 1:26 pm

Statu putin pe ganduri si intra in living, se aseza pe canapea privind-o.
Pai...depinde. dadu simplu din umeri.
C-am ce ai vrea sa-ti dau in schimb? Pot sa-ti dau casa mea, facem schimb. zambi larg. Era o singura problema, casa nu-i apartinea lui in totalitate.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 1:28 pm

Stau putin pe ganduri asezandu-ma si eu pe canapea langa el.
-Nu,defapt imi place casa mea nu vreau sa o dau la schimb.spn dand din umeri.Si cu ce te servesc?in afara de casa mea?intreb zambind usor malefica.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 1:33 pm

Hai mai...bine, bine, adu-mi o doza de suc Cola, un urs mare din zahar, un tort cat Statuia Libertatii facut din frisca, o budinca de caspuni, vreo 3 vagoane de inghetata si..uhm...poate si o punga cu chipsuri. zambi larg privind-o.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 1:35 pm

-Doar daca vrei sa faci o baie cu sucul le primesti pe restulspun ridicandu-ma de pe canapea zambind si indreptandu-ma spre bucatarie.Si ziceam ca eu am prea mari pretentii dar se pare ca cineva mi-a venit de hac la aceasta faza.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 1:48 pm

Si-a incrucisat mainile la piept prefacandu-se suparat. Si-a intins spatele analizand incaperea, era destul de draguta si nu-i venea sa creada ca tocmai el se gandea la asta, el care cresuse in puf si facea mofturi la tot ce era nou.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 1:50 pm

Ma intorc in camera cu un pahar de cola si o farfurie plina de capsuni cu frisca langa.Ii dau paharul asezandu-ma apoi pe canapea cu farfuria in mana si scotand limba copilareste la el.
-Si cati ani ai?intreb curioasa privindu-l.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 2:14 pm

Capsune!! striga precum un copil mic si se aseza in stil turcesc pe canapea, lua paharul in mana trecandu-si decat cateva fire din suc peste buze.
Ghiceste! a spus repede furand o capsuna.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 2:16 pm

-Era capsuna mea...spun luand o capsuna de pe farfurie ganditoare si privind-o atenta.Vreo 19.20?intreb privindu-l de aceasta data,muscand mai apoi din capsuna zambind.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 2:29 pm

A doua varianta. a spus zambind bagand fructul zemos in gura. Dupa ce inghitii si ultima molecula dulce mai lua una din farfurie trecand-o si prin frisca.
Tu cati ani ai? intreba curios analizand-o atent.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 2:33 pm

-Multi inainte..pai cati imi dai? intreb observand ca ma analiza dar continui sa mananc capsuna linistita luand apoi alta privind-o atenta.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 3:12 pm

Manca repede caspuna ce o avea in mana zambindu-i.
Sa spunem in jur de optise, nouaspe? intreba luandu-i capsuna din mana muscand din ea. Cand venea vorba de capsuni nici nu se mai punea discutia, adora capsunile.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:27 am

-Defapt 18.spun zambind privindu-l urat ca imi luase capsuna din mana.Era caspuna mea pana la urmamurmur luandu-mi alta si punand putina frisca zambind si muscand din ea apoi.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:38 am

- Si...ce daca? Am voie sa iau orice, nu crezi? zambi malefic din coltul gurii.
- Daca vreau pot sa musc si din tine. o analiza zambind usor pervers, apoi dadu negativ din cap.
La ce ma tot gandesc? se intreba in minte dandu-si cu o palma peste frunte, apoi ii zambi larg.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:41 am

Incep sa rad ,punand farfuria cu capsuni pe masa si ridicand dintr-o spranceana curioasa totusi.
-Si de ce ai vrea sa musti din mine?arat chiar atat de delicios?intreb scotand limba la el si facandu-ma mai comoda.
-Si totusi era capsuna mea pana la urma,nu nu cred ca ai voie sa iei orice vreicontinui ganditoare.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:45 am

-Pai...da, arati chiar foarte delicios, probabil o sa musc din tine azi, vedem cum decurg lucrurile. zambi prinzandu-i limba intre doua degete.
-Limba se tine in gura. zambi slab dandu-i drumul.
-Ba da, am voie, nu ma opreste nimeni. dadu simplu din umeri.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:47 am

Il privesc urat ca ma prinse de limba apoi iau alta capsuna cu frisca zambind.
-La mine nu se tine neaparat in gura limba.Ma simt falatat ca arat deliciosspun razand incet si muscand din capsuna apoi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I never be alone Empty
MesajSubiect: Re: I never be alone   I never be alone Icon_minitime

Sus In jos
 
I never be alone
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer Time :: Locuinte :: »Case-
Mergi direct la: