Summer Time
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I love you every day. ~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 3:08 am

Fata se juca cu degetele pe pieptul meu . Ma relaxa . In cateva minute am inchis ochii si am cazut intr`un somn adanc , fara vise . Probabil pentru ca visele mele frumoase se transformase in realitate .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 3:12 am

Îşi dădu seama că a adormi după respiraţia lui, şi îşi riridcă doar puţin capul, privindu-l printre gene. Era obosită, dar somn nu-i era. Zâmbi blând.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 2:40 pm

In mintea mea incepea in sfarsit sa se formeze un vis . Eram undeva in padure , cautand ceva , sau pe cineva . Ma incruntasem usor . Auzisem un tipat si tresarisem , deschizand ochii . Era un vis urat . Fata era langa mine , ceea ce ma facuse sa zambesc . Am inceput sa ma joc iar prin parul roscatei .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 8:07 am

Adormise până la urmă , în timp ce îl privea , iar acum îşi odihnea capul pe pieptul lui , iar mâna pe talia acestuia . Zâmbi în somn , când începu să se joace cu părul lui , pronuntându - i numele .
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 8:13 am

Nu mai puteam adormi . Incercam sa descifrez ceva din secventele ce mi le aminteam din acel vis . Fata parea ca doarme de ce ceva timp . Am zambit . Imi rostise numele . Am privit`o c drag , un zambet larg intinzandu`se pe toata fata .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 8:16 am

Îşi mişcă puţin capul , strâmbând din nas , atunci când părul îi mângâie chipul , căci o gâdila . Îşi duse mâna la chip, atingându - şi obrazul .
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 1:11 pm

Am chicotit slab si m`am ridicat din pat , asezand`o pe fata cu atentie , sa nu se trezeasca . Am mers in bucatarie si am scos o sticla rece de suc . Mi`am turnat intr`un pahar si pana sa ajung inapoi in camera , bausem deja jumatate .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 1:28 pm

Se întoarse cu spatele la locul unde ar fi trebuit să fie băiatul , strângându - şi picioarele la piept . Căscă uşor .
Sus In jos
Continut sponsorizat





I love you every day. ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
I love you every day. ~
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer Time :: Oras :: »Cofetarie-
Mergi direct la: