Summer Time
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I love you every day. ~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:38 pm

Gemu scurt de fiecare dată când îi simţea buzele pe pielea ei, mult prea fierbinte acum. Îl privi în ochi, răspunzându-i mai apoi la sărut, începând să se joace cu limba lui.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:43 pm

In timp ce o sarutam , o masam usor in zona intima . Mi`am dat jos de asemenea pantalonii , ramanand in boxeri . In cateva clipe i`am indepartat si bikinii , roscata ramanand goala . Am continuat sa o sarut , coborand in zona sa intima . Fata isi pusese picioarele pe umerii mei . O masam usor cu mainile .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:49 pm

Îşi muşcă buza, până simţi gustul sărat şi metalic al sângelui, gemând ceva mai tare. Îşi băgă o mână în părul lui.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:54 pm

Am inghitit in sec , ridicandu`ma . Stiam ca urma partea cea mai aiure pentru ea . Primul contact . Mi`am dat jos boxerii , departandu`i usor picioarele . Am bagat`o incet , penetrand`o foarte lent la inceput , incercand sa o scutesc de durere . Am marit treptat ritmul , obisnuind`o cu senzatia . Era infierbantat . M`am aplecat deasupra sa , sarutand`o in timp ce o penetram .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:59 pm

Gemu încet, simţind cum o lacrimă îşi face loc pe obrazul ei când o pătrunse, dar apoi se obişnui treptat cu senzaţia. Îi răspunse la sărut, ducându-şi mâinile după gâtul lui.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:03 pm

Incercam sa fiu cat mai atent cu ea , mai pasional , mai tandru si aveam continua senzatie ca nu eram asa . Am inghitit in sec . Nu prea am avut de`a face cu fete virgine si nu stiam cum sa procedez .. Am continuat sa o penetrez ..
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:07 pm

Gemu încet, de data asta de plăcere şi îşi puse picioarele pe talia lui. Îl sărută pe gât, coborând încet în jos şi îl muşcă, lingând mai apoi acel loc.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:10 pm

Am gemut de asemenea , simtind muscatura fetei . Imi placea .. Am sarutat`o iasi pe buze , apoi urcand la urechea sa ..
- Daca te doare , ma opresc . ii spun privind`o serios . Nu vroiam sa`i fac rau .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:12 pm

Nu, e bine, spuse încet şi îi linse lobul urechii, muşcându-l încet. Chicoti uşor, şi privi micul semn ce îi rămăsese băiatului pe gât.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:15 pm

Am continuat sa o pentrez din ce in ce mai rapid si mai adanc , simtind si mai multa placere . Picaturi de transpiratie imi aparuse pe frunte . Continuam sa ma misc in interiorul ei , uneori scapand niste sunete infundate .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:18 pm

Gemu mai tare, zgâriindu-l pe spate. Îşi dădu capul pe spate, mişcându-se în acelaşi ritm cu el. Îşi muşcă buza.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:21 pm

Placerea se intensifica cu fiecare secunda trecuta . Sunetele erotice scoare de fata ma excitau . Fata am zgariase pe spate , dar placerea era prea mare pentru a mai simti durerea . Ma ustura foarte putin . Nici nu mai simteam , fiind atent doar la fata .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:24 pm

Îi trase chipul spre al ei şi îl sărută apăsat, muşcându-l de buză. Îi linse buze, apoi îşi strecură limba printre ele, explorându-i gura în voie.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:32 pm

Ritmul il marisem cu mult , ajungand sa o penetrez pe roscata , foarte repede . Am sarutat`o un timp , apoi dezlipindu`mi buzele de ale sale , tindand`o de coapse pentru a intensifica placerea , deja ajunsa aproape de cotele maxime .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:47 pm

Îl prinse de umeri gemând mai tare acum. Îl privi printre gene, simţindu-şi chipul arzând. De fapt simţea că ia toată foc, nu numai faţa.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:50 pm

Fata ajunsese la orgasm , gemand tare , facandu`ma si pe mine sa cedez . Am iesit usor din ea, asezandu`ma pe canapea . Am sarutat`o iar , lung si pervers , simtind cum mi se dezamortesc toti muschii .
- Imi pare rau daca te`a durut .. Voi fi mai atent . spun eu managindu`i usor obrazul .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:54 pm

A fost bine, spuse pe un ton blând, respirând mai repede. Îşi puse capul pe pieptul lui, zâmbind fericită.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:59 pm

Pulsul si respiratia imi revenira la normal , la fel ca tot organismul . M`am ridicat pupand`o pe fata pe frunte si mi`am strans hainele de pe jos , luandu`le rapid pe mine . Eram fericit . Foarte fericit . O iubeam cu adevarat si asta era tot ce conta .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:04 pm

Îl privi printre gene, simţindu-se epuizată. Îi era puţin somn. Căscă şi se ridică, roşidin uşor, căci era goală.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:09 pm

Dupa ce ma imbracasem , vad ca se ridica in picioare si o iau in brate , aducand`o in dormitor . Uitandu`ma mai bine , il vad pe Diego tolanit pe covor . Spre surprinderea mea , nu era in pat . O asez pe fata si ma duc la dulap . Scot un tricou si i`l intind fetei .
- Fa`mi placerea asta , te rog . Ii alesesem un tricou mai lung , care sa o acopere macar .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:17 pm

Zâmbi uşor şi aprobă, luându-şi pe ea tricoul. Îşi aranjă părul şi îl privi zâmbind dulce. Încă mai avea acea roşaţă în obraji.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 2:28 am

Am zambit larg si am sarutat`o scurt . M`am intins pe pat , simtindu`ma usor obosit . I`am facut semn fetei sa se intinda si ea am privit`o dulce . Era atat de mica si inocenta . Mi`am trecut degetele pe obrazul ei , mangaind`o .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 2:31 am

Se aşeză lângă el, punându-şi capul pe pieptul acestuia. Îşi duse braţul în jurul taliei lui şi zâmbi dulce când îi simţi degetele pe chipul ei.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 2:38 am

Rosisem cand fata se puse cu capul pe pieptul meu , stiind ca`mi poat auzi foarte bine bataile inimii ce era cam accelerate . Mi`am trecut mana prin parul sau si am inceput sa ma joc cu cate o suvita .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 2:39 am

Zâmbi blând, auzind inima bătând destul de tare. Se pare că nu era singura. Îşi trecu degetul peste pieptul lui, trasând linii cu unghia.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I love you every day. ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I love you every day. ~   I love you every day. ~ - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
I love you every day. ~
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer Time :: Oras :: »Cofetarie-
Mergi direct la: