Summer Time
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 What the fuck ?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Erik Schwartz

Erik Schwartz


Mesaje : 100
Data de înscriere : 25/06/2011

What the fuck ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What the fuck ?   What the fuck ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:08 am

- Da, e locul sensibil şi nici eu nu ştiam până să fi auzit. Hm, şi nu credeam până... azi, am zâmbit.
O priveam atent cum îmi ştergea vopseaua de pe chip şi mă chinuiam să nu râd fiindcă degetele sale catifelate mă gâdilau, dar îmi şi plăcea la nebunie. Chiar foarte mult.
Sus In jos
Alice von D.

Alice von D.


Mesaje : 103
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 44
Localizare : Wonderland

What the fuck ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What the fuck ?   What the fuck ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:23 am

- Şi de ce crezi azi? surâse finuţ tânăra, terminând. Îl şterse cu un servetel finut, apoi il saruta gingasa pe frunte.
- Si cu parul ce facem? surâse ea când văzu că avea vopsea şi-n păr.
Clătina din cap, subtiindu-si buzele intr-un mod ganditor.
Sus In jos
Erik Schwartz

Erik Schwartz


Mesaje : 100
Data de înscriere : 25/06/2011

What the fuck ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What the fuck ?   What the fuck ? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 11:28 am

- Pentru că... ei bine, e secret, am spus zâmbind. Dar chiar nu ştiu ce am putea face cu părul. Doar să nu îl tundem. O să... se şteagră ea cumva, nu? am întrebat, sperând că aşa va fi.
Sus In jos
Alice von D.

Alice von D.


Mesaje : 103
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 44
Localizare : Wonderland

What the fuck ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What the fuck ?   What the fuck ? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 11:46 am

- Logic, tontule. Poţi să te speli, îi spuse ea, timp în care îşi aranja părul şi-l 'măsură' pe tânăr din priviri, surâzând apoi dulce în colţul gurii. Dădu să iasă din încăpere, trecând pe lângă Erik liniştită. Dacă nu, hai să te servesc cu brioşe, râse ea în timp ce ieşea din baie, privindu-l pe şaten peste umă.r
Sus In jos
Continut sponsorizat





What the fuck ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: What the fuck ?   What the fuck ? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
What the fuck ?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer Time :: Liceu/Facultate :: »Acoperis-
Mergi direct la: