Summer Time
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Shadow of the day <3

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:18 am

Îşi trecu lent mâna prin păr, privindu-l printre gene. Zâmbi dulce.
Dap, doi fraţi gemeni mai mari cu 10 ani, spuse zâmbind larg şi gândul îi zbură la Mark şi Daniel. Clipi des şi apoi îşi concentră atenţia asupra lui.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:24 am

- Gemeni ? Dragut ... Cred ca parintii tai au avut mare rabdare . Eu nu cred ca as putea avea grija de doi copii de aceeasi varsta , in acelasi timp . E greu .. spun eu dand din umeri . Matusa mea avuse tripleti si patru ani nu mai stia ce inseamna sa dormi o noapte intreaga . Am chicotit usor .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:29 am

Înghiţi în sec când băiatul adusese vorba de părinţii ei, încruntându-se uşor. Îşi abţinu un oftat, şi zâmbi şters, nevrând să pară chiar atât de afectată, chiar dacă nu-i prea ieşea chestia asta.
S-au ocupat şi bonele, nu doar ei, spuse încet, jucându-se cu un şerveţel.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:42 am

- Ai patit ceva ? o intreb eu inghitind in sec . Clar nu ii placea sa vorbeasca despre parintii ei . Avea o umbra de tristete in ochi si imi raspunse aproape soptit . Mi`am zis sa o las balta si mi`am muscat buza . Chelnerul ne aduse bauturile . Am luat capsuna de pe marginea paharului , inainte sa gust din lichid . Am muscat din ea , trecand apoi cu limba pe buze .
- Vrei ? am ridicat o spranceana .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:48 am

Îşi scutură capul, şi afişă cel mai dulce zâmbet pe care îl avea, căci nu dorea ca băiatul să se simtă prost. Îl privi în ochi şi îi prinse uşor mâna ce se afa pe masă, strângându-i degetele cu ale ei. Surâse şi aprobă scurt când o întrebă dacă vrea căpşună.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:07 am

Am zambit si i`am intins capsuna spre buze . Aceasta musca din ea . Am chicotit ducandu`mi degetele la buzele fetei , stergand`o usor .
- Te`ai murdarit .. las balta stersul cu mana si o sarut . Probabil facusem asta prea brusc , dar adoram sa o sarut , sa`i simt dulceata .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:10 am

Tresări plăcut atunci când o sărută şi închise ochii, răspunzându-i. Se întreba dacă se va sătura vreodată de săruturile lui. Nu credea, pentru că erau mult prea dulci şi ameţitoare.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:14 am

Eram ciudat , nu ma recunosteam . Niciodata nu am fost atat de atent cu fetele cu care eram . Asta probabil pentru ca nu am avut ocazia sa fiu cu o fata pentru care sa simt ce simt pentru ea . Era un sentiment placut . Unic pentru mine . Ceva ce nu mai simtisem atat de repde si atat de intens .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:19 am

Îşi puse mâna liberă peste obrazul lui, având câţiva fluturaşi în stomac ce nu-i dădea deloc pace. Cine ar fi crezut că ar fi fost posibil să se îndrăgostească atât de grav de cineva? Dacă nu la început nu crezuse în dragostea la prima vedere, acum era sigură că există.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:26 am

M`am dezlipit usor de buzele sale zambind intr`un colt al gurii si privind`o cu dragoste . As fi vrut nespus de mult sa`mi exprim sentimentele , dar aveam o oarecare...frica . Ca nu simte la fel si va incepe sa rada . Unele fete sunt rele si nu le pasa . Refuzam totusi sa cred ca ea e asa . Am sorbit din milkshake prin pai , apoi am mai bagat un pai , facandu`i semn fetei .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 5:32 am

Zâmbi când îşi dezlipi buzele de ale ei şi îl privi în ochi. Clipi de câteva ori şi luă o gură din băutură când băiatul îi făcu semn.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 12:43 pm

Am zambit privind`o cum bea . Cat de micuta si inocenta era . Nu mai dadusem de o fata ca ea . Si nu ma gandisem ca mi`ar place , dar ma atragea si mai mult decat restul tipelor cu care fusesem .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 12:53 pm

Îşi trecu uşor limba peste buze, şi-l privi cu dragoste. Îşi trecu degetele pe chipul lui, îndepărtându-i câteva şuviţe rebele de pe frunte.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 12:58 pm

- Tu ai ce ai cu parul meu . spun incepand sa rad apoi . Imi placea ca era atenta la fiecare detaliu , dar ma facea sa ma gandesc ca nu arat bine , sau asa cum vrea si roseam usor .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 1:01 pm

Am ce am cu tine, e o diferenţă, spuse şi îi scoase limba. Arata perfect şi cu acele şuviţe pe frunte, dar dorea să-i vadă ochii mai bine, şi de aceea i le înlătura delicat.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 1:31 pm

- Ce ai cu minee ? intreb eu facand o afta de catelus inocent , glumind evident , dar asteptam un raspuns totusi . I`am zambit larg , incepand sa rad apoi .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 1:44 pm

Păi te plac, spuse calmă, trecându-şi unghiile pe mână lui. Rău de tot, adăugă mai apoi, şi îl privi în ochi.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 1:46 pm

Eu si mai rau ... Atat de rau ca as putea sa te musc .. spun eu apropiindu`ma de chipul ei si muscand`o incet de lobul urechii .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 1:58 pm

Chicoti scurt şi îîşi muşcă buza când o muşcă de lobul urechii. Când se trase înapoi, îl trase de mână spre ea şi îl sărută apăsat.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:06 pm

Imi placea atat de mult sa o sarut . Cred ca devenise un hobby pentru mine , dar buzele sale pline , de o nuanta rozalie , parca se cereau sarutate . Si mai erau si foarte dulci , avand o aroma unicata , mai delicioasa decat oricare . AM deschis usor ochii cand aceasta rupse sarutul , privindu`i chipul angelic .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:32 pm

Îl privi în ochi după ce rupse sărutul şi-i mângâie chipul.
Te iubesc, spuse, lipindu-şi fruntea de a lui. El era tot ce-i trebuia, pentru a putea fi fericită.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:45 pm

- Si eu .. Prea mult . i`am luat mana in a mea , cu cealalta ridicand bautura de pe masa si sorbind lung . Uitasem de ea sin moment ce aveam altceva mai delicios .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:57 pm

Se sprijini de spătarul scaunului şi îl privi printre genele-i lungi. Îşi trecu degetele subţiri prin părul lung şi roşcat, aranjându-l.
Sus In jos
Merlin

Merlin


Mesaje : 149
Data de înscriere : 25/06/2011

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:59 pm

AM mai sorbit din milkshake , terminandu`l in cele din urma . AM scos banii pentru ambel bauturi si i`am lasat pe masa .
- Hai sa mergem .. spun eu zambindu`i si apoi facandu`i cu ochiul .
Sus In jos
Katherine

Katherine


Mesaje : 151
Data de înscriere : 25/06/2011
Varsta : 27

Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 3:05 pm

Se ridică zâmbind dulce şi îl luă de mână, după ce-şi luă rucsacul de jos. Îl privi în ochi, cu grad. Clipi de câteva ori.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shadow of the day <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Shadow of the day <3   Shadow of the day <3 - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Shadow of the day <3
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer Time :: In afara orasului :: »Lac-
Mergi direct la: