Summer Time
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Will you live or simply exist?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:10 am

-Hmm pai nu stiu , ce ai vrea sa imi zici despre tine.De unde esti,frati surori ai si nu mai am idei.spun dand din umeri intrand pe aleile din parc.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:15 am

-Sunt din Seul, nu mai am frati sau surori, tatal meu detine o fabrica de jucarii si mama mea este directoare la o banca. zise repede asezandu-se pe o banca din parc.
Acum e randul tau. spuse referitor la detali despre ea.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:18 am

M-am asezat langa el pe banca,fara a stii cum sa ii spun unele chestii despre mine.Oftez incet privind inainte.
-Pai,sunt din Franta,mai am un frate mai mare , mama a murit cand avea 7 ani intr-un accident ,tata e implicat in afacerile mafiei la fel ca si fratele meu dar nu mai tin legatura cu el.spun calma fara al putea privi in acel moment.Aveam un trecut destul de idiot,preferand uneori sa nu vorbesc despre el.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:27 am

Hei! Esti opusul meu, eu am trait in puf de cand ma stiu, desi parintii nu-si prea faceau timp pentru mine. zambi copilaresc ciufulindu-i cu o mana parul.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:29 am

Il privesc zambind calma ,apoi urat ca ma ciufulea.
-Si eu pot spune ca traiam in puf,ca tata castiga bine din afacerile pe care le are,dar niciodata nu mi-a pasat de bani si am facut ce am vrut de cand ma stiu.spun dand usor din umeri si scotand limba la el.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 8:02 am

Isi retrase mana din parul fetei, privind-o.
Tu chiar vrei sa ramai fara limba aia, nu? Stii? Cand eram mic mi se spunea ca daca scot limba la oameni o sa mi-o taie popa, asa ca am inceput sa scot limba la animale. chicoti
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 8:33 am

-Ehh mai stii poate chiar vreau sa raman fara ea,dar eu nu cred in asa ceva.spuse zambind calma si cald in acelasi timp privindu-l in continuare aranjandu-si parul apoi.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 9:12 am

Eh...treaba ta. dadu simplu din umeri si-si intinse spatele privind cerul.
Ce-ti doreai sa devi cand erai mica? intreba neplacandu-i sa tina linistea monotona intre ei doi.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 9:18 am

-Hmm culmea nu aveam vise sa devin printesa sau ceva de genul,am vrut sa fiu asistenta mdicala sau avocat.Dar tu?intreb dand usor din umeri.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 9:24 am

Chicoti cand o auzi pe fata.
Nici eu nu voiam sa devin print, pai..ma gandeam la cantaret, sa-mi deschid o formatie, dar eh..n-a fost sa fie, dar nici nu ma supar, sa stii ca majoritatea fetelor dupa ce-si doresc sa devina printese vor sa fie fotomodele. zambi
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 9:28 am

-Am inceput ca fotomodel doar ca sa nu mai stau singura in ditai vila cu vreo 10 dupa mine,nu a fost neaparat ceva ce mi-am dorit.spun dand usor din umeri amintindu-mi cum fugeau dupa mine oamenii lu tata.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 10:36 am

Oricum, ai un corp frumos, deci...a meritat. zambi calm. Isi duse privirea spre cer.
Ai zburat vreodata cu avionul? o intreba curios.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 10:39 am

-Mersi.spun zambind si rosind usor in obraji.Da am zburat de cateva ori cu avionulspun dand din umeri.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 10:53 am

-Waaa...si nu ti-a fost frica? Eu doar am privit un avion cum decoleaza si am inceput sa vomit. stramba din nas privind-o.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 10:58 am

-Nu , sincer nu mi-e frica.spun zambind privind inainte,observand intr-un tarziu cat de pustiu era parcul , se pare ca doar noi nu puteam dormi.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:52 am

Isi duse privirea prin jur, apoi isi duse o mana la gura si casca.
Vreau sa dooorrrmm.. a spus proptindu-si capul de umarul fetei.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:59 am

-Of of...soptesc pentru mine fara a ma misca privind aiurea in jur usor plictisita si obosita.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 1:08 pm

Inchise ochii si se intinse cat putu pe banca, cu capul pe picioarele fetei.
-Multumesc ca ma lasi sa dorm pe tine, deobicei mi se spune 'n-ai si tu oase pe care sa stai'? zise tinandu-si ochii inchisi.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 1:16 pm

Mi-am pus mana pe pieptul sau zambind calma privindu-l de aceasta data.
-Ehh nu ai pentru ce ,nu am treaba.spun dand usor din umeri.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 12:50 pm

Isi duse o mana la ochi incercand sa alunge razele soarelui ce incepura a-si face aparitia.
-Acum vati gasit? intreba bosumflat copilaresc si lua mana fetei, apoi si-o puse pe fata.
-Mai bine.. murmura zambind
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 1:28 pm

Incep sa rad tinandu-mi mana pe fata lui lasandu-mi capul pe spate si privind cerul plictisita.Imi placea soarele dar acum chiar ma enerva fara un motiv anume.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 1:48 pm

Isi duse o mana la gura si casca, isi deschise ochii punandu-i mana pe pieptul sau.
- Vrei sa papam o inghetata? intreba pe un ton copilaresc privind-o.
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 1:50 pm

-Suna bine.spun luandu-mi mana de pe pieptul sau si asteptand ca acesta sa se ridice pentru a ma putea ridica si eu.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 127
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 1:40 am

S-a ridicat intinzandu-si spatele, apoi a intins o mana spre fata pentru a o ajuta, desi nu prea avea nevoie de ajutor sa se ridice de pe o banca.
Hai! zambi larg
Sus In jos
Aylin

Aylin


Mesaje : 60
Data de înscriere : 25/06/2011

Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 11:09 am

L-am luat de mana zambind si ridicandu-ma de pe banca.
-Dupa tine.spun privindu-l apoi privind inainte
Sus In jos
Continut sponsorizat





Will you live or simply exist? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Will you live or simply exist?   Will you live or simply exist? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Will you live or simply exist?
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer Time :: Oras :: »Centrul orasului-
Mergi direct la: